Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Igaz hogy megszünik a Gliss Kur?

Igaz hogy megszünik a Gliss Kur?

Figyelt kérdés
2013. febr. 19. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt hol hallottad? :o Én nem tudok róla, de érdekel, hogy így van-e.
2013. febr. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt hiszem krémmánián olvastam hogy kiárusitják pár helyen és irkálták hogy gyorsan vegye meg akinek kell még, mert megszünik.De többen is irták.Remélem ök vannak félreinformálva.
2013. febr. 19. 22:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Néhány termék biztos kimegy, aztán jönnek a helyére újak.
2013. febr. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy megszűnne, hisz már kb 10 éve forgalomban van MO-on. Szerintem nagyon sokan szeretik és ennyi év után nem valószínű, hogy végleg kivonulna a piacról. Abban lehet valami, hogy 1-1 termék vagy termékcsaládot bevonnak, a GK-nál nem ez lenne az első alkalom.
2013. febr. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy a Gliss Kur is folytat állatkísérleteket. Az Európai Unió idén márciustól betiltja tagállamaiban az állatkísérletek során létrehozott termékeket. Szerintem ennek is köze van hozzá, bár kíváncsi leszek, hogy fogják megoldani. (Személy szerint én örülök ennek, hogy így lesz.)
2013. febr. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!