Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Amerikában (New Jerseyben)...

Amerikában (New Jerseyben) lehet kapni Gliss Cure termékeket?

Figyelt kérdés

#Amerika #Gliss Cure
2013. febr. 4. 02:25
 1/5 anonim válasza:

Rendelj neten, ha nem.

Bármit leszállítanak bárhová, persze ha kifizeted.

2013. febr. 4. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
europai boltokban, lengyel boltokban erdemes keresni az ilyesmiket, vagy ebay. de ha azert akarod mert meg uj vagy amerikaban es nem talaltal jo amerikai termekeket, akkor szivesen segitek.
2013. febr. 4. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

a netes rendelést én is ismerem :S

Igen, új vagyok itt, és nagyon könnyen csomósodik a hajam , szeretnék rá valami jó szert, de sajnos nem ismerem az itt lévő márkákat. Előre is köszönöm a segítségedet .:)

2013. febr. 4. 16:11
 4/5 anonim ***** válasza:

ami nekem bejott, az az aussie termekek, kulonosen a 3-minute miracle hajbalzsam, az organics-tol az everstraight sampon es balzsam, nekik van egy vizes hajra kenheto szerum, ilyen kisebb flakonban van, az nagyon jol apolja a hajat es nem csomosodik tole. samponok kozul en mar evek ota a tresemme mellett vagyok, tudom az van otthon is, nekem az bevalt. ezeket sima boltokban lehet kapni (walmart, walgreens stb)


aztan nezd meg van-e a kornyeketeken esetleg TJ Maxx, Marshalls vagy Burlington Coat Factory. ezek olyan boltok ahol felaron vannak ruhak, cipok, butorok, kozmetikumok stb. na ott szoktak lenni draga samponok balzsamok nagyon jo aron. ami nekem nagyon jo volt az a CHI termekei, sexyhair.


fodraszoknal lehet kapni, ezek kisse huzosabb aruak de nagyon megeri, mert a legjobbak amit probaltam: it's a 10, paul mitchell awapuhi meg a "the detangler" balzsam. ezek mind nagyon jok. paul mitchell talan van az elobb emlitett boltokban is learazva.


amit en NEM ajanlok: loreal, suave, fructis, dove. ezektol elektromos volt a hajam vagy lapult...

2013. febr. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
o es pantene. az se kulonosebben valt be nekem.
2013. febr. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!