Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Levágassam a hosszu hajam...

Levágassam a hosszu hajam rovidre?

Figyelt kérdés
Derekig ero hajam van mar 6 eves korom ota es mar8 eves koom ota szertnem levagatni csak eddig nem mertem. Szerintetek milyenre vagassam? Szertnek valami ujat! Es szertnrem hogy rovid leggyen mer uszni jarok es nagyon lassan szarad a hajam! Tudtok linkelni vodeot vagy kepet? Elore is nagyon koszi! 13/L

#haj #hajvgas
2013. febr. 17. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:

nem éri meg én megbántam hidd el utána meg minden sz*rt a hajadra tennél h visszanöveszthessed úgyis a fiúk meg finnyások aztán sírnál h azért nem kellesz nekik mert pl bubi hajad van

Jó az úgy mag kis frissítést vágsz nem kell azt p*csádig növeszteni elég ha a lapockád alatt van egy 6 centivel de ahogy neked jólesik én megszenvedtem ...


na meg én 9 éve úszok már 3éve csak gyógy úszás de előtte 7 évig úsztam rendesen és a hajam a lapockám aljáig ért szerintem elég ha addig vágod könyneb kezelni én is addigérő hajjal úsztam évekig majd aztán lenyírtam nem éri meg hidd el

Jobb ha a lapocka alá egy kicsivel érőt vágatsz elég az na meg még be is lehet fogni ;)

2013. febr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a fiús részt azért írtam mert én ugyanennyi idősen nyírtam le xd
2013. febr. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Én rá kell,hogy cáfoljak, nekem is hosszú hajam volt és utáltam már,hogy folyton akadályozott mindenben, folyton copfba volt kötve és csak úgy volt.Én egész rövidre, de még csajosra vágattam , melírozott és tépett rövid a hajam. Sokkal magabiztosabb vagyok és azóta óriási csajos ékszereket hordok és több sminket, mert a rövid hajat általában a magabiztos nők viselik, így egy kicsit lágyítani kell az összhatást.
2013. febr. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem max. vállig vágd le, de előre mondom van rá sok esély hogy megbánod, és is ahogy az első írta minden vackot a fejemre kenek hogy nőjön :)
2013. febr. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nagyon megbántam, hogy levágattam. Volt egy hülye időszkaom, mikor nagyon meghíztam, és már tuatalatt nem tudtam, hogy mit váltztassak magamon, hogy jó legyen, ezért előbb levágattam, majd befestettem a hajam. Aztán, hidegzuhanyként ért, mikor rádöbbentem, hogy nem a frizurámmal, hanem a súlyommal van a baj, és nem elég, hogy felkúszott 10 kiló, a hosszú szőke hajamból, rövid fekete lett...

Szerencsére azóta lefogytam, a hajam is újra szőke, de nem nőtt meg csak vállig, bármit megadnék, hogy újra derékig érő legyen...

2013. febr. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem te tudod. Van az a hajtömeg ami már nem szép. Egyik osztálytársamnak szőkésbarna segg alá érő haja volt,ő se vágatta soha. Eléggé kis coffja volt,ráadásul csak befontva vagy copfba lehetett hordani. Kiengedve rosszul nézett ki
2013. febr. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

van ami a szemnek szép szerintem a lapockáig érő a legszebb

nekem most vállig ér :D de visszanövesztem a lapockám aljáig ha addig élek is

2013. febr. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!