Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány ricinusolajos hajpakolás...

Hány ricinusolajos hajpakolás után kezd el nőni a haj?

Figyelt kérdés
Már 6 alkalommal csináltam meg a hajamra az alábbi pakolást: 2. ek ricinusolaj, 2 ek. olívaolaj, 1 csepp méz, 1 tojássárgája és pár csepp citromlé (mivel szőke a hajam). Kicsit felmelegítettem, felkentem, majd alufóliát raktam a fejemre, és ezután még egy zsákot is, hogy melegítse. Rajta szoktam hagyni 6-7 órákat a hajamon a pakolást, majd jól kimosom. Mikor indul be a hajnövekedés? Mert nagyon bízok benne, hogy ez használni fog nekem. Leírnátok az eddigi tapasztalaitokat? :)

2013. febr. 11. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
A hajad mindig nő, mint minden szőr a testeden. A ricinus esetleg gyorsíthat rajta. De ne azt vérd hogy ettől havi 3 cm-t fog nőni. A normális hajnövekedés havi 1 cm egyébként. Na meg ha töredezett a hajad vége és nem egészséges ugyanugy le fog törni attól hogy ricinusozod. Több hónap kell hogy látható legyen az eredmény.
2013. febr. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Olajos pakolástól se várj extra hajnövekedést, mert az hogy 6-7 órát van a fejbőrödön igen káros... olyankor nem levegőzik, nem működnek normálisan a hajhagymák. Eltömíti a pórusokat az olaj. A ricinusolaj hajvégekre jó, nem hajnövesztésre.
2013. febr. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Levágattam, eredeti hajszínemre festettem, így mostmár egészséges a hajam, de irtó furán nézek így ki :S A pakolást mostmár így csinálom: ricinusolaj + olívaolaj, ezt felmelegítem, és mehet a hajamra. Mikortól fog gyorsabban nőni? :) Mert így röviden nagyon nem jó :S
2013. febr. 27. 10:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 1,5 hónap után láttam váltam eredményes változást. Kb 15 pakolást csináltam ez idő alatt.
2013. febr. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Több mindentől függ. A hajadtól is persze, de alapból nekem egy után is valahogy hatott. Persze nrm centikben, de többet nő azóta. Ne várj csodát, biztos már most is többet nő, csak elégedetlrn vagy.

Én 10 órát is rajta hagytam és nehézjes kimosás után szebb lett, illetve egy hét után látszott növekedés.

2016. szept. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!