Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Feketére akarom befestetni a...

Hegix kérdése:

Feketére akarom befestetni a hajam, szerintetek jó ötlet? A többi lent

Figyelt kérdés
sötétebb barna a hajam és szeretném egy kicsit hamvas feketére a hajamat festeni. (persze nyáron ballagás után) 9.-be nem nagy k*rvaság festett hajjal menni ? nagyon észrevehető lenne a külömbség ? sötét barna hajam van, bár alapvetően látszik, hogy barna.

2013. febr. 8. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne tedd! Én is megbántam már, hogy egyáltalán belekezdtem a hajfestésbe, mint olyanba...Ráadásul a fekete hajfestéktől iszonyat nehéz megszabadulni, a legkímélőbb módja az, ha lenöveszted. Ami meg ugye nem olyan szép látvány...
2013. febr. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem jó ötlet, ha vékonyszálú, gyenge, hullásra hajlamos hajad van. Akkor se, ha sűrűn váltogatod a stílusodat, valamint ha sápadt a bőröd. Jó ötlet, ha ezek az állítások hamisak.:D
2013. febr. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan lehet festett hajjal menni. Kép nincs, hogy most milyen?
2013. febr. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nekem festett hajam van, egy évig volt színezve és mostmár nem bánom meg biztosan :)


15L

2013. febr. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi szépen a válaszokat :) hát a színe olyan mint kristen stewarté! de mikor bezsírosodik sötétebb lesz.


amúgy vastag hajam van nagyon, már megszedettem de így is nagyon vastag.

nincs nagyon sápadt bőröm..

2013. febr. 9. 14:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem először 14 évesen festette be a fodrászom feketére a hajamat!Annak pedig már lassan 14 éve..és én nem bántam meg!De az biztos, hogy jól meg kell gondolni mert a fekete hajszíntől megszabadulni csak akkor lehet, ha leszívatod a hajad vagy ha lenöveszted...
2013. febr. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon gondold át a feketét, pár hónapig voltam fekete de évekbe került megszabadulni tőle. Nem lehet átfesteni, csak lenöveszteni, hát vagy leszívatni de miután a fekete a legkárosabb az összes szín közül, biztos nem köszönné meg a hajad.

Én anno 16 évesen kezdtem festeni, akkor már nem néztek rám furcsán, de 14 évesen még szerintem korai.

2013. febr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!