Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek jó ötlet levágatni...

Szerintetek jó ötlet levágatni a hajam?

Figyelt kérdés

Ma este megyek a fodrászhoz apummal, most vállig érő hajam van de le szeretném végre vágatni..

valahogy a felnyírt hajak nagyon tetszenek és olyanra is fogom azthiszem

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=FRZUL..

Ez a videó nagyon megtetszett, szóval a végén a kínai csaj haja: DDD



2012. dec. 20. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha mindenvágyad akkor igen jó ötlet, viseld egészséggel

20/F

2012. dec. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát, ha ez tetszik, akkor hajrá. :)

Csak kérdezd meg előtte a fodrásztól, hogy a te hajadból meg lehet-e ezt csinálni. Ha igent mond, akkor vágj bele! :)

2012. dec. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk ki vagy, nem tudjuk hogy nézel ki. Így válaszolni se tudunk. De ha neked tetszik, akkor ne másokkal foglalkozz.
2012. dec. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nem tetszik, de hát a te dolgod. Biztos van akinek jól áll, csak ritka..
2012. dec. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Huhh, hát végül levágattam kész:)

Kicsit szokatlan h hátul nincs hajam:D

Mivel a fodrász jó alaposan felnyírta nullással://

De nembaj olyan jó érzés simogatni... :D

2012. dec. 20. 22:38
 6/8 A kérdező kommentje:

Újra írok..


találtam egy képet a neten, teljesen ugyan ilyen hajam

és nagyon megtetszett h ennek a nőnek fel is van borotválva szerintem megyek is fürödni és leborotválom én is :D

2012. dec. 20. 22:49
 7/8 habosmakos válasza:
én is így kezdtem,hátközépig érő hajamat vágattam olyanra kb mint a videón, azóta mindig "egy kicsit rövidebbre", szóval most 1-2 centis :D na kopasz azért nem leszek,de imádom,én is folyton simogatom,meg hát nekem már az egész ugye géppel nyírt :D az biztos,hogy tobbet nem növesztem meg,minél rövidebb,annál jobb :) te is megszeretted a rövid hajat?
2013. febr. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igeen:)


nekem is így van felnyírta fodrász hátul nullással, mikor következő alkalommal mentem már teljesen levágta géppel tetszik:)))

2013. febr. 22. 22:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!