Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vasalt hajú lányok, valami ötlet?

Vasalt hajú lányok, valami ötlet?

Figyelt kérdés
Vasalom a hajamat. Nem sok mindent tudok vele kezdeni, göndören nem hagyhatom, mivel az nem is göndör, hanem szállós, szerteszét álló... (Pedig teszek rá mindenféle kencéket). Viszont itt elég párás mostanában az idő, így seperc alatt begöndörödik... A konty nem áll jól, csak a copf, de még az is egy idő után össze-vissza kunkorodik, nagyon hülyén néz ki. Ha kapucniban vagyok, a magas homlokom miatt elég szarul nézek ki, ha nem látszik ki a hajam, és szerintem így fiúm se nagyon lesz, kivel sétálgathatnék...
2012. dec. 18. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
huhhh nekem is ilyen bajom van haj ügyileg..:s se nem göndör se nem egyenes BORZALOM!! ezért én is vasalom és befújom hajlakkal nem egy litert fújok rá csak éppen hogy és egésznap semmi baja még párában sem :) a syross hajlakkok nagyon tartósak :)
2012. dec. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
JAJ, köszi ez igazán hasznos tipp. Kb. mennyit fújsz rá?
2012. dec. 18. 15:26
 3/7 anonim ***** válasza:
hát először kivasalom teljesen egyenesre, beállitom, és attól függ milyen erősségű a hajlakk :) ha pl 5ös az a legartósabb abból 2-3 fújásnyit :) ha 4es abból egy picit többet :)
2012. dec. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Magas homlok ellen frufru esetleg?

Én egy csomószor elalszom a hajam, reggel be szoktam hajhabozni és kihúzom hajszárítóval meg körkefével. + hajlakk.

2012. dec. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A göndör haj szexibb mint az unalmas egyenes... szóval magadnak is jobbat tennél ha a saját göndör hajadat hoznád inkább viselhető formába és nem tennéd tönkre vasalással. Pasiknak is jobban tetszene, egész biztosan. Örökké amúgy sem vasalhatod, mert hamarosan tönkre megy és nem lesz mit vasalni sem.
2012. dec. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Azon nem gondolkoztál, hogy göndören hagyod a hajad és ami ugy kicsit szerteáll azt begöndöríted? Nekem is van ilyen problémám de én akkor inkább göndörítem :)
2012. dec. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de nem jártam sikerrel... :/
2012. dec. 20. 23:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!