Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A vasalt haj bármely arcformán...

A vasalt haj bármely arcformán jól áll?

Figyelt kérdés
Nekem az ovális és a hosszúkás arcforma közötti az arcom. (Bocsi, a fogalmazásért) xD Tudom, hogy így kép nélkül elég nehéz erre válaszolni, de nagyon hálás lennék, mivel karácsonyra akarok egy hajvasalót, de nem tudom, hogy a vasalt haj jól állna e.

2012. dec. 15. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
egyiken se, a vasalt haj nagyon csúnya.... 18/f
2012. dec. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem egyáltalán nem csúnya, nagyon is jól néz ki minden arcformán :)
2012. dec. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

mindenkinek jól áll az egyenes haj, de félig igaza van az első válaszolónak: a vasalt haj nagyon csúnya, ugyanis legtöbbeknek sprőd és töredezett.

19l

2012. dec. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igaza van a 3. válaszolónak. Mivel akármilyen csudajó meg modern a hajvasaló, töri és szárítja a hajat, ezért különösen oda kell figyelni az ápolására (kívülről-belülről), és rendszeresen vágatni kell.

De egyébként szerintem is minden arcformához jól áll, talán a szögleteshez, erős állkapoccsal nem annyira, de nálad nem ez áll fenn.

2012. dec. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem szép az egyenes fényes haj és biztos jól fog állni. Az újfajta hajvasalókkal csigákat is lehet sütni a hajba. Ráadásul nem kell szögegyenesre vasalni a hajat, 160 fokon már szép természetes hatású egyenességet lehet vinni a hajba.
2012. dec. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A teljesen kivasalt haj hosszítja az arcformát,ami esetedben nem biztos,hogy előnyös,de ha ez nem zavarna,akkor nyugodtan kérjél. Mondjuk érdemes lenne egy barátnődtől kölcsönkérni és akkor kipróbálhatnád aztán úgy könnyebb lenne dönteni.
2012. dec. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!