Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az Ilcsi AHA kúráját (6...

Az Ilcsi AHA kúráját (6 alkalmas) 2 hete hagytam abba, és sokat segített. Továbbra is használhatom hetente egyszer, vagy nem tanácsos? - tudom, hogy tavasz előttig be kéne fejeznem- Egyáltalán mennyi ideig állnak el az ilyen kis üvegcsékben a krémek?

Figyelt kérdés
2013. febr. 8. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyugodtan használd hetente egyszer. Ezt ne úgy képzeld el, mint egy erőteljes hámlasztót. Ebben csak a gyümölcsök vannak benne, ráadásul darabosan, így nem szívódnak mélyre, csak azt oldják le, aminek le kell jönni. Nem hozzáadott szintetikus aha savval működik, hanem amik a gyümölcsben természetes mennyiségben és "minőségben" vannak. A lehető legjobb formában. Használd hetente egyszer radír helyett. Nem fog kárt tenni a bőrben. Még napozás előtt nyáron is ajánlják, hogy egyenletesen barnulj! Persze akkor már kell a fényvédő. :)

A szavatosság 6-9 hónap általában. Mekkora kiszerelést kaptál?

2013. febr. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ!Örülök,hogy használhatom,mert én is nagyon szeretem! kb olyan 20-30 ml-es kiszerelésben kaptam, de még van belőle bőven nyárig :)
2013. febr. 17. 20:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyáron nem ajánlatos az AHA kúrát végezni!

Napfényre tilos menni ilyenkor hiszen egyéb elváltozások is megjelenhetnek a bőrödön!

2013. márc. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!