Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos az arcom, mellkasom...

Pattanásos az arcom, mellkasom, hátam, vállam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elmentem vele már bőrgyógyászhoz, aki rámondta hogy "ugyan, semmi baj vele, ez normális"... majdnem elküldtem az anyukájába. Persze a 20 pattanás mellkason biztosan normális, csak én nem látok ilyet senki máson... meg gyönyörű, emiatt már nyáron sem merek felvenni pántos felsőt, meg semmi ilyesmit. Próbálkozok krémekkel, natúr szappan, eddig semmi nem használt. Kozmetikustól is csak rosszabb lett. Szóval nem tudom... valakinek valami bevált esetleg?? Nem vagyok már tini.
2013. febr. 4. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Radírozd rendszeresen és viselj pamut ruhát ami nem irritálja a bőrt.az agyagos maszkok is nagyon jól tisztítanak.
2013. febr. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Attila01234 válasza:
élesztőt és egy kis mézet keverj jól össze és kend be vele az érintett testfelületet
2013. febr. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
esetleg változtass az étkezési szokásaidon.
2013. febr. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt tinikoromban most már csak a hátamon pici pattanások vannak meg arcomon a szoli sokat segit rajta meg mindennap használom a hátamra is meg a mellkasomra is azokat az arctisztitokat amiket az arcomra.
2013. febr. 5. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És amit az elsö irt az is nagyon fontos hogy természetes anyagu ruhákat hordj mert a müszáltol nekem 100szor annyi volt.
2013. febr. 5. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!