Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a pattanásokkal?

Mit csináljak a pattanásokkal?

Figyelt kérdés

Kb. 2 éve rengeteg pattanásom volt de csak az arcomon. Aztán sikeresen eltüntettem mindenféle börradírral és kenceficével. Most kb. 1hete megint rengeteg pattanásom van de nem csak azarcomon hanem a vállamon, a hátamon és a mellkasomon is. Hatalmasak gyulladtak és nagyon fájnak. Azóta is naponta 1x használok bôrradírt, maszkokat...

A bôröm elég száraz de ha bármivel bekenem rettentôen zsíros lesz akkor is ha vékonyan kenem be.

Mit csináljak, hogy eltünjenek?

15/L


2013. febr. 3. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Vichy Normaderm vagy az Eucerin DermoPurifyer termékeit. Ezeket kifejezetten a problémás bőrre fejlesztették ki.
2013. febr. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szerintem látogass el egy bőrgyògyászhoz. Amùgy gyògyszertárban lehet kapni Naturland terméket aminek az a neve, hogy Spiritus salicylatus... Nekem ez nagyon bevállt, és kb. 500 ft.
2013. febr. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Esetleg a fehér kupakos svédkeserűt pròbáld meg. Vattát jòl átitatsz vele és végig törlöd vele a bőröd. 56 gyògynövény van ebben a lötyiben...és még ezer dologra jò... Olvass utána esetleg ;)
2013. febr. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell foglalkozni az ilyen gyógynövényes dolgokkal, nekem csak alig javítottak, és drága volt...

irány a bőrgyógyász, és szedj Sotretet. első körben csak egy hétig!!! ez nagyon fontos! majd aztán szépen lassan eltűnnek. erpős gyógyszer nagyon, de van hatása. én az egy hetet ajánlom, akkorra lesz hatása. a szervezetedben a gyógyszer bentmarad, és hatni fog sokáig.

nekem a kezdő 14 szem kb 3-4 hónapja volt.

kb 1hete szedtem 3napig 20mg-ot, és elmúlt.

ez a gyógyszer tényleg méreg!!!!!!! nagyon vigyázni vele, és csak akkor lehet használni, ha komoly gond van...


de ha nem engedik a szüleid, vagy tényleg indokolatlan a bőrgyógyász szerint, akkor ne szedd!

nagyon jó krém az Akneroxid 100mg/g is!

Este kend be vele a pattanásokat, majd miután visszaérsz a suliból valami hidratáló krémmel.


én így csináltam, és a bőröm nagyon szép.

ha szereted a szaunát, akkor hetente érdemes neked is eljárnod! a 2.kör első 3perce után a szaunába bevitt mézzel vékonyan kend be a pattanásos bőrfelületeket! ezt bőrgyógyász rokon mondta :)


17F

2013. febr. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ne mérgezd magag semmi gyògyszerrel amìg nem orvos adja... Lehet neki bevállt, de Neked nem feltétlenül lesz jò... Nem vagyunk egyformák. Mìg a gyògynövénynél semmi rizikò!!! Ja és egyáltalán nem drága max ezer ft egy üveggel.
2013. febr. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne igyál tejet és ne egyél tejtermékeket! Biztos, hogy nagyon sokat fog javulni a bőröd állapota. Nekem nagyon bevált!
2013. febr. 5. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nekem a Skin Control segített.

Bár nekem csak ritkán,van de akkor bekenem és hamar elmúlik.

2013. febr. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"de ha nem engedik a szüleid, vagy tényleg indokolatlan a bőrgyógyász szerint, akkor ne szedd!"


ezt annak írom, aki a gyógynövényekről beszél...

2013. febr. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!