Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Régóta pattanásokkal küzdök,23...

Régóta pattanásokkal küzdök,23 éves vagyok de még mindig van min.3 ami épp gyulladt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nálam az ételek megválogatása mint chips,tojás valamint az alapos tisztálkodás alap,még is mindig van 3-4 ami be van gyulladva..nem nagyon nagyok de elég ahhoz hogy egyenletlen legyen és piros a bőröm,az önbizalman meg a 0-val legyen egyenlő..Dalacin-T-t is használok pedig.. :"[
2013. jan. 21. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
A válasz a kérdésben van elrejtve. Nem vagy kiegyensúlyozott az önbizalomhiányod miatt és inkább megpróbálod a pattanásokkal úgymond elhatárolni magadat a világtól. Szeresd magadat és nem lesznek pattanásaid! Nekem bevált.
2013. jan. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Teafa olaj, élesztős pakolás, kamillás gőzölést próbáltad?
2013. jan. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egészséges életmód. Vitaminpótlás ha szükséges. A pattanás kijöhet akár a tisztálkodószerektől is, használj csak természetes összetevős tisztálkodószereket. Ha sminkelsz az is lehet az oka. Vagy ki tudja még mi...
2013. jan. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ettől van-e, de amióta minden nap eszem narancsot, teljesen elmúltak a pattanásaim.

Nem direkt kezdtem el, csak véletlenül volt mindig itthon narancs. Neten nem találtam semmit erről, szóval ha kipróbálod, légyszi írd meg az eredményt, kíváncsi vagyok, hogy neked beválik-e.

2013. jan. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
endokrinológiai kivizsgálás kéne. Felnött korban az esetek 99%-ban hormonális probléma áll a háttérben.
2013. jan. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
dobd ki a Dalacint és vegyél egy cserép aloét, azzal lekened a pattanást minden este és hamar elmúlnak. Az is lehet, hogy nem a megfelelő kozmetikumot használod.
2013. jan. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hűha! Nem akarom elkiabálni,de még tegnap kipróbáltam a Aloe-t és a tegnapiak szinte teljesen begyógyultak és új meg egy sem jött ki! :)Sosem használtam semmire ezt a növény bár hallottam a jó hatásairól,de mindig valamiért arra gondoltam hogy csak más hatóanyagokkal tud igazán hatni..Na de ilyen nagy hatékonyságra nem gondoltam volna.Köszönöm 6-os a segítséget és igen szerintem ki fogom dobni azt a dalacint! :)
2013. jan. 23. 08:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!