Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A begyulladt bölcsességfogtól...

A begyulladt bölcsességfogtól lehet?

Figyelt kérdés
Kb két éve elkezdett nőni a bölcsesség fogam de alig akar nőni viszont most egy pár hónapja érzem hogy nő nem fáj csak kicsit kellemetlen és begyulladt..4 hónapja kisebb nagyon pattanás szerű csomók vannak az arcomon, és most egy hatalmas is nagyon csúnya nem tudom hogy a kettőnek köze e van egymáshoz. Valaki tudna segíteni mit lehet ilyenkor tenni.Esetleg valami gyulladás csökkentő szer? Orvoshoz sajnos nem tudok menni mert külföldön vagyok.

2013. jan. 31. 02:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen,lehet tőle.De erre a megoldás,ha eljutsz fogorvoshoz.Addig kezelni nem érdemes,ha az ok megszűnik megszűnik a probléma is.
2013. jan. 31. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen valahogy meg kéne oldanom, de még nem bujt ki teljesen nem tudom így érdemes-e elmennem..
2013. jan. 31. 08:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Érdemes, mert az is lehet, hogy rossz irányba nő, és akkor sosem fog kibújni. Ha más nem, röntgenre érdemes elmenni, megnézni, hogy egyenesen nőnek-e a fogaid, vagy egyenesen bele akar nőni a másik gyökerébe - mert ilyenre is van példa - mert akkor minél előbb ki kéne műteni.
2013. jan. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Esetleg nincs genny szaga a szádnak? Mert ha igen, akkor baj van. Ez tályogot jelent. Én két bölcsességfogammal is így jártam! A tünetek a tiédhez hasonlók voltak. Egyébként a Tantum Verde szájsray (nem tudom, hogy nálatok lehet-e kapni) nagyon jó!!!! Fertőtlenít, és elzsibbasztja az érzékeny, fájó területet!
2013. jan. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha egy fog be van gyulladva - akár egy kicsit is - ahhoz fogorvos kell! Nem szabad vele sokat várni.

Lehet, hogy a bölcsességfogad nem tud kinőni (helyhiány), és már alatta romlik. Ezeket a lehetőségeket ki kell zárni.

Egy rossz fog rengeteg más nyavalyát képes produkálni, amire nem is gondolnál!

2013. jan. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Úgy látom mindenki egyhangúan azt ajánlja hogy menjek orvoshoz vele..köszönöm szépen a válaszokat mihamarabb elmegyek.



11:34 : De egy kicsit van és érzem is hogy valami jön belőle :/ Ebből szerintem húzás lesz vagy ami még rosszabb műtét :(

2013. febr. 1. 02:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!