Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon tönkreteszi a hajamat...

Nagyon tönkreteszi a hajamat ha leszivatom?

Figyelt kérdés
Régebben vörös volt a hajam...(kb 2 évig)Befestettem sötétbarnára és szinte fekete lett...Azóta még festettem...Eléggé sötét színe van de szőke szeretnék lenni...De félek hogy annyira tönkreteszem a hajamat!!!Viszonylag dús hajam van...Csak tapasztaltak irjanak!
2008. jún. 3. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:

volt nekem is egy időben hogy váltogattam a hajam színét, barna, fekete, aztán szőke akartam lenni, lettem is, de olyan lett a hajam, mint egy szénakazal. az alvástól összegubancolódott, alig lehetett kifélsülni, és a tapintása is nagyon durva és érdes volt. állandóan vágni kellett, de végre már lenőtt és most újra szép.

szerintem te is várd meg amíg lenő a szín.

bár lehet a hajfestés is embere válogatja.

2008. jún. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előző válaszolóval: a hidrogén borzasztóan tönkrevágja a hajad! Nem írtad, mi az eredeti hajszíned, de a szőkét szeretnél, ajánlom, hogy előbb festesd vissza az eredeti hajszínedre, várd meg, amíg lenő, és utána próbáld kiszőkíteni. Igaz, ez is károsítja a hajat, de ahhoz képest, amit tervezel, kismiska. :) Tapasztalatom van elég, égette már le hidrogén a hajam úgy, hogy az egészet le kellett vágatni...
2008. jún. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az eredeti hajszínem sötétbarna
2008. jún. 4. 16:48
 4/6 anonim ***** válasza:
jajjj nekem is ugy tönkre vágta a hajamat a szivatán és nagyon csúnya most:(mint egy szénakazal:S várom h lenöjjön a hajam közben meg szőkére festem mindig de a festék is alig fogja be meg kikopik:S
2008. jún. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbálkozz Hennával.A henna ápolja ahajat,NEM NŐ LE A SZÍN 25 MOSÁS UTÁN TELJESEN KIKOPIK!!!Gyógynövényboltokban megtalálhatóak.
2008. júl. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne festesd be a hajad szőkére,azzal nagyon elcseszed.Nekem is az eredeti hajam barna,kb 3 4 éve mindenféle volt a hajam,volt barna alap,szőke melirral,és nagyon szerettem volna szőkét.Befestettem,szörnyű ahogy tönkretette a hajam.Vállig érő hajam volt.És plusz minden nap vasaltam.1-2 hónapig voltam szőke,visszafestettem barnára,de még mindig ugyanakkora a hajam,nagyon töredezik,és vékonyszálú.Persze néha kicsit vágattam belőle,egy kicsi visszanőtt és ennyi.Most hajhosszabbitáson gonolkozom:(
2010. máj. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!