Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem tetszem a fiúknak?

Miért nem tetszem a fiúknak?

Figyelt kérdés

Eredeti szőke hajam van, viszonylag szép arcom, és 14 éves vagyok. Az osztályban szinte minden lány járt már fiúkkal, de én nem. Vállig érő hajam van, de most növesztem egy kicsit. Kedves vagyok, elég közvetlen, szinte bárkivel el tudok beszélgetni, ha nincs ott a legjobb barátnőm, mert ő eléggé rám szállt, és önmagában kicsit elvett. :) De imádom.

Van egy fiú akinek tetszem, nagyon helyes, izmos, és az osztályomba jár. A baj az, hogy nekem nem tetszik.

Én senkinek sem tetszem. A mai 14 évesek olyan szépek, még a kicsit dundibbak is, nekik van pasijuk, és tök jól elvannak fiú környezetben, én meg elveszett vagyok. Mi lesz velem gimiben?



2013. jan. 25. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
küldj egy képet magadról az talán segít.
2013. jan. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem annyira lényeges, hogy mikor van, vagy volt pasid, mert a fiúk néha félnek elhívni az igazán szép lányokat. Hidd el, találni fogsz egy remek fiút, csak nem szabad a dolog miatt görcsölni, idegeskedni. :)
2013. jan. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :)) Anyukám mindig mondja hogy 16-7 éves koromig ne is foglalkozzak mással, csak magammal.
2013. jan. 25. 20:56
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
anyukádnak teljesen igaza van:)
2013. jan. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

,,Van egy fiú akinek tetszem, nagyon helyes, izmos, és az osztályomba jár. A baj az, hogy nekem nem tetszik.

Én senkinek sem tetszem." Nem ellentmondásos ez egy kicsit?

2013. jan. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia:)

Nekem is azt mondták, hogy szép vagyok, meg hogy a külsőmmel nincs baj, mégis egész 8.-ban nem jártam senkivel.

Gimiben tavaly voltam 9.-es, első félév utolsó pár hetében jártam egy fiúval, utána annak vége lett, és most már egy éve van barátom. Gimiben minden meg fog változni, annyi új és ismeretlen emberrel találod magad szembe, és annyi fiúval, hogy még választhatsz is belőlük... szóval ezen ne aggódj :D

2013. jan. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hát szerintem sem kellene még ezen görcsölnöd...

Ez pontosan úgy van ahogyan azt mondta valaki előttem és én is ezt vallom. Az "élet" akkor kezdődik mikor kikerülsz az ált. suliból....

(ez nálam is így volt)


És nagyon kíváncsi lennék arra a 14 éves herkulesre :D

2013. jan. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!