Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a Palette...

Mi a véleményetek a Palette Deluxe hajfestékről? Mennyire fogja be olyanra a hajam mint amit mutat a képen?

Figyelt kérdés

am is festett vörös hajam van.most próbálgatom a festékeket h mitől lesz igazán piros árnyalatú a hajam. eddig ezeket próbáltam : [link]


[link]


most kiakarom próbálni ezt : [link]

és ezt [link]


az utóbbiról tudom h attól tényleg olyan lesz mint a dobozon, de a Deluxe festékekkel nincsen tapasztalatom.


2009. aug. 30. 23:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a Palette Deluxe sötétbarna hajfestékről tudok véleményt mondani. Világosbarna hajamra kentem fel a sötétbarna festéket, és szinte fekete lett! Bár a szín nem ugyanaz lett, azért mégis elégedett vagyok a mostani színnel, csak picit szomorú is vagyok, hogy mégse lett szép barna a hajam. Azt nem tudom, hogy ez minden árnyalatnál így van-e, hogy másmilyenre fogja be, de azért óvatosan csináld! :) Remélem segítettem.
2009. aug. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a saját haj árnyalatától, a hajad minőségétől függ, hogy milyen lesz a végeredmény, meg attól, hogy mennyi időt hagyod rajta. kb egy két árnyalattal másabb lesz mint a dobozon látható,pl ha szőke vagy akk sötétebb lesz..:)
2009. aug. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hopsz az előző vagyok...gesztenyebarna hajam van, az utolsó képen látható árnyalattal ...nagyon de nagyon vörös lett :D de csak napon hozza ki az igazi szinét :D
2009. aug. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. egyéb tapasztalatok? :)
2009. aug. 31. 12:29
 5/8 anonim ***** válasza:
szia hát nem tudom mennyire számít még de én ezzel a deluxe-val festettem és szép vörös lett tőle a hajam szóval nekem tetszett nem is kopott ki:)
2009. okt. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
persze h számít :) köszi h írtál :)
2009. okt. 12. 20:53
 7/8 anonim ***** válasza:

nem a kérdésre válasz hanem inkább kérdeznék, nagyon megköszönném a választ: én nézegettem azt ahajfestéket amit elsőre linkeltél

tényleg olyan lilás-málnás színe van mint a dobozon? én oxlan élénk málna színűt szeretnék, mint az amit először linkeltél képen. mert neten néztem és szinte minden képen más színű a a dobozon acsaj haja. mennyire élénk? nem tudnál a hajadról képet linkelni, mikor oylan színe volt?

2010. jan. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

ilyen volt akkor : [link]


de ez már 2. hetes kép tehát arra már kopott kicsit.. de kb ilyen színe van :)

2010. jan. 10. 19:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!