Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért olyan nagy gond a...

Miért olyan nagy gond a hófehér bőr manapság?

Figyelt kérdés

[link]

Nekem is ilyen fehér bőröm van, és tetszik is hogy ilyen. Én szándékosan vigyázok nyáron is hogy le ne barnuljak és hülyének néznek, meg sajnálnak hogy fehér vagyok... mi a fene ez? Miért baj ez? A fehér bőr mióta lett csúnya meg szégyellni való? A legtöbben ki sem mernek menni ilyen fehéren nyáron, sőt már télen sem... miért? Komolyan, nektek ez olyan csúnya? Magyarázza meg valaki hogy miért csúnya.



2013. jan. 19. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez az általánosítás? :) Szerintem gyönyörű. Akárcsak a barna, a "viselője" a lényeg :D
2013. jan. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

van akiknek jól áll pl skandináv típusú szőkéknek,vagy vörös/réz hajúaknak,nekem nem áll jól,enyhe napbarna színt jobban szeretem:)

Ha neked jól áll akkor örülj neki.

2013. jan. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Nekem is ilyen a bőröm, sokan mondják hogy menjek szoliba meg kenjem magam barnítóval, hiába mondom hogy nekem így tetszik. A vicc az egészben, hogy amikor a háziorvosom meglátta, még ő is mondta hogy nyugodtan elmehetek szoláriumba... egy orvos. Na mindegy, én se tudom miért nézik le azt aki fehér bőrű, de én is gyakran érzem azt, hogy szégyellnem kéne magam emiatt. 18L
2013. jan. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ok, persze van akinek tetszik, de még mindig a nagy többség elküld napozni, meg sajnál, meg ilyesmi... már unom magyarázni hogy én szeretem a fehér bőröm... ja és van hogy el sem hiszik. Mintha nem is létezne olyan hogy valakinek ez tetszik. :/
2013. jan. 19. 19:36
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nyilván azért mert a fehér bőrön feltűnőbbek a bőrhibák.nekem mind2 féle szín tetszik. szerintem szép ha valakinek fehér a bőre, ha nincsenek rajta piros foltok. de nekem a barna szín jobban áll és imádok napozni,sütkérezni,szóval nem ítélem el azokat sem akik szoliznak vagy barna bőrűek:D
2013. jan. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem is sajnállak miatta,mintha egy defekt lenne a fehér bőr.Pedig szerintem ha jól ápolják,és mindig olyan bársonyos tiszta,nincs rajta pattanás akkor gyönyörű.Én is igyekszem hogy szép maradjon.


Egyébként szerintem a barna bőr hozzátartozik a tipikus 'ideálhoz' pl szépségversenyeken alig látni fehér nőt,mindegyik bronz bőrű,szolizott.A barna bor viszont jobban elrejti a kisebb nagyobb bőrhibákat, szőrtüszőket,anyajegyeket,tehát szépen be tudja borítani a nem kívánt csúnyaságokat.

A barnaság olyan luxus,bronz szépséget tükröz,míg lehet hogy a fehéret sokat hidegnek látják.

Bár szerintem mindkettő szép a maga módján,de mindenkinek más áll jól.Sajnálom viszont hogy a barna bőrt részesítik előnyben.

2013. jan. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
A hibátlan fehér bőrnél NINCS szebb!Légy büszke rá :)
2013. jan. 20. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
68%
Mostanában a barna boru cigányok és migransok uralják a földet.Naná hogy a fehér bor háttérbe szorul aminél szebb nincs.Engem nm érdekel ki mit gondol szeretem a feher boröm és biztos nem szolizgátok azért hogy úgy nézzekbk ki mint egy cigany
2016. ápr. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!