Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Viszonylag lebarnult bőrömet...

Viszonylag lebarnult bőrömet hogy tudnám világosítani, fehéríteni? :S Nagyon zavar már! Aki tud módszereket, írjon pls!

Figyelt kérdés

Nyáron mindig szinte "csoki" vagyok, télen pedig falfehér, és én az utóbbit imádom... Mit csináljak, hogy elöbb fakuljon a bőröm? Mi segít világosítani? És öltözködésnél melyik színek azok, amik világosabbnak láttatják a bőrömet?

Köszi előre is!


2009. aug. 29. 11:50
 1/9 anonim ***** válasza:
HÁt serintem itt csak az idő segithet.Talán hetente többször használj bőrradirt, ez elősegitheti a fakulást.
2009. aug. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

oké köszi. =)

bármilyen bőrradír megteszi? (nem vagyok tájékozott az ilyenben...)

2009. aug. 29. 12:54
 3/9 anonim ***** válasza:
A citrom leve világosítja a hajat és a bőrt is.
2009. aug. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%
Hát irigyellek! Csak valahogy nekem nem jön össze a kettő. Nyáron csoki, télen falfehér?! Ilyen bőr nincs. Sztem télen sem vagy nagyon fehér, csak nem csoki vagy...
2009. aug. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de, fehér vagyok. =) csak sajna nyáron nem. vagyis attol függ, hogynézzük. a nyári bőrszínemhez... hú, hát iszonyat fehér!
2009. aug. 29. 16:28
 6/9 anonim ***** válasza:
37%

Menny be egy fehér falú szobába... Barátnőm mindig ezt csinálja és állítólag beválik! Ő kb. 2 napot bent szokott aludni.. És állítólag lesápasztja a bőrét.. De nem tudom, hogy mi ebben az igazság..

Hát jó neked! Nekem meg az a szívás, hogy egész nap reggel 10 tő délután 6ig napozok.. Még úgy is csak éppen, hogy lebarnulok.. És rá kb. 3 napra semmi nem látszik! És ismét kifakulok..

2009. aug. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

hát a falam fehér xD de nem használ! xD

hát nem tudom, engem zavar ez a szín... :/ nem a barnasághoz vagyok öltözve, nincs is olyan ruhám nagyon ami ilyenkor jó, bár mindig feketét hordok (nem, nem vagyok rocker, goth stb) az vmennyit világosít, vagyis annak láttatja, nem? O.o :S

2009. aug. 31. 09:59
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is pont ilyen a bőröm. A nyakam annyira le szokott barnulni hogy már egy másik rasszba tartozom, és ez nagyon bosszant mert útálom. Télen meg tényleg hullafehér vagyok.

Citromot próbáltam de sztem csak kipirosodik tőle a bőr. A hajat ténlyeg világossítja. Leghobb ha le se barnulsz, csak hát ezt nehéz megoldani.

2010. máj. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen én így is kerülöm a napot... :S De ha 5percre is megyek ki pl a boltba, meglátszik :@

Azért köszi, hogy írtál!

2010. máj. 22. 18:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!