Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel lehetne csak 1 árnyalato...

Mivel lehetne csak 1 árnyalatot világosítani a hajamon?

Figyelt kérdés

Nem akarom ezeket a dobozos hajfestékeket használni, többek közt azért nem mert egyik se fogta be a hajam kicsit sem...

Régen az avonos kis műanyagkefés melírozóját használtam, de azt (mind minden jó terméküket amit szeretnék hosszú távon használni) megszüntették...

Hidrogénnal próbálkoztam pakolással keverve de ez csak minimális eredményt hozott...

Szőkítőporról hallottam, de nem tudom az ugyanolyan jó? annak is olyan természetes hatása lehet? és nem szeretném ha túl világos lenne, csak épphogy...


2011. okt. 5. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
engem is érdekelne.:)
2011. okt. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12% OXIGENTÁT A SAMPONHOZ KELL KEVERNI NEM A PAKOLÁSBA!
2011. okt. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
oxigenta? az a hidrogénperoxid?
2011. okt. 5. 22:54
 4/6 anonim ***** válasza:
kamillával egészségesebb és csak kicsit világosít:)
2011. okt. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Citromlé vagy kamilla, felhígítod kis vízzel, hajadra kened, de utána ne öblítsd le. Mondanám hogy ülj ki a Napra, mert jó megszárítja, de elég hűvös van, szóval ülj egy lámpa elé és várj! :D
2011. okt. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

oxigenta? az a hidrogénperoxid?

igen

2011. okt. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!