Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett hajon lehet világosíta...

Festett hajon lehet világosítani egy árnyalatot szőkítés nélkül?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Eredetileg világosbarna a hajam. Jelenleg sötét szőkére van festve, de szeretném kipróbálni az egy árnyalattal világosabb karamell szőkét. A dobozra az van írva, amennyiben nem természetes hajszínt világosítok, elsőnek szőkítsek. Ez feltétlenül szükséges?
2010. febr. 15. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
igen, sajnos mindenképp szőkítened kell.
2010. febr. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen:S
2010. febr. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És, ha egészen világosabb szőkét festenék rá,mint az elérni kívánt szin, akkor valamivel világosítana a jelenlegi színen. Nagyon nem szeretném leszivatni..
2010. febr. 26. 15:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem szőkítés nélkül is kivilágosítja, próbáld ki, legfeljebb visszafested, sok vesztenivalód nincs.

Anyukámnak sötétszőke haja van és volt hogy egészen tejfelszőkére festette, szép egyenletes lett a szín, pedig nem szivatta le.

Nekem is sötétszőke hajam van és nekem akkor mondták, hogy le kell szivatni, amikor narancssárgára akartam festeni, de csak simán befestettem és sikerült, szép élénk lett...

2010. febr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. febr. 28. 12:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!