Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyek a legjobb hővédő spray-k?

Melyek a legjobb hővédő spray-k?

Figyelt kérdés
2008. jún. 1. 16:05
 1/4 A kérdező kommentje:
vagyis, amit hajsimítás közben lehet használni:)
2008. jún. 1. 17:54
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én már sokfélét próbáltam. Először : a krémet felejtsd el!(mondjuk nem is arra kérdeztél rá :))

Két spray vált be: a got2be (drogériákban kapható, nem túl drága kb. 1500 ft) A másik a Wella high hair, ami fodrászszalonokban kapható. Ez kicsit borsosabb árú, kb 3000-3500 ft, de sokáig elég.

Szerintem érdemes kipróbálni több terméket, mert nagyban függ a hajad egyéni adottságaitól, hogy melyik készítmény a legjobb rá. (saját megfigyelés:))


Ha már ilyen kérdést tettél fel, én visszakérdeznék: milyen simítót használsz? Nekem babyliss wet 'n' dry van,de most szeretném lecserélni.

2008. jún. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem a legegyszeűbb remington, sima kerámia lapos, de már 2 éve vettem, mondjuk még mindig simít, csak a sok formázótől égetté vált a lap.Amúgy 6500Ft volt.Most tervezem h lecserélem majd egy remingtonos teflonosra, ami 10000Ft környékén van:)
2008. jún. 1. 19:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a wella hajsimító krémje vált be, henger alakú piros flakonja van. Száraz hajra is fel lehet kenni, és kevés kell belőle. Nekem is úgy ajánlották, könnyebb tőle a vasalás és védi is a hajat.
2008. jún. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!