Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok segíteni, hogy hol...

Tudnátok segíteni, hogy hol kaphatnék szőkítő sampont?

Figyelt kérdés
Már sok helyen voltam, főleg a balea samponja után kutatva, de minden dm-ben csak "szőke hajra" való sampont találtam, s nem a "szőkítő" változatot. Megköszönném, ha valaki segítene!

2013. jan. 12. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:

A szőke hajra való a szőkítő, én is azt használom, igaz, még csak kb. 2-szer mostam vele hajat, még friss a dolog. De ez az, amit keresel, ebben van kamilla, ami szőkít.

Én épp ma fogom megvenni a spray változatot, ódákat zengenek a szőkítő erejéről.

2013. jan. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

van a rossmanban is ilyen szőkítő spray,de fogalmam sincs mi a márkája.Viszont nem egy két hét alatt fogja szőkíteni a hajad.Ha károsodás nélkül akarsz világosabb hajat,érdemes olyan szőke festékkel befestetni,amiben nincs szőkítő por.Világosítani fog így is egy árnyalatot a hajadon,és nem is roncsolja.

Én mindig szőkítőporral világosítottam a hajam,és az szörnyen roncsolta. Ha visszamehetnék az időbe ezt a megoldást választanám:S

2013. jan. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!