Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek ezt lehet? (a...

Szerintetek ezt lehet? (a többi lent. )

Figyelt kérdés

Van ez a szőkítő szett a Baleától. itt a kép: [link]

és azt lehet, hogy nem az egész hajat szőkítem, hanem csak tincseket, vagy az alját??



2012. nov. 26. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem arra való, hogy szőkítsd a hajadat, csak simán szőke hajra való ápoló szett. A "More Blond" meg azért van ráírva hogy el lehessen adni.
2012. nov. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A sprayben van hidrogén-peroxyd, így bizony valamelyest szőkíti a hajat. Bár azt hozzáteszem, hogy ezt elsősorban szőke hajúaknak tervezték, így festés nélkül tudnak világosítani egy kicsit a hajukon. Ha nem szőke a hajad nem biztos, hogy kiszőkíti.


Igazából nyilván lehet úgy, hogy nem az egész hajad, bár nem értem, hogy mondjuk a samponnál ezt hogy gondolod megoldani. A spraynél még meg lehet, hiszen odafújod, ahol szőkébb hajat akarsz..

2012. nov. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát igazából a hajam világos barna és vannak benne apró nagyon apró szőke tincsek. De nem melír. csak Én szeretném, ha vagy az alja szőke lenne vagy csak tincsek. Befesteni nem szeretném!!
2012. nov. 27. 12:15

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!