Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hazi praktikakat...

Milyen hazi praktikakat tudtok pattanasokra? 14/L

Figyelt kérdés

Helyesirasert bocsi de Romaniai vagyok es nem nagyon tudok magyarul iri

Nagyon zsiros borom van. Kiprobaltam rengeteg kremet de nem hasznal jarok kozmetikushoz is de utanna is visszagyul nagyon hamar . Nem tudtok valami hazi praktikat vagyvalamit mert nagyon idegesito? 14/L



2013. jan. 11. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem is vannak gondjaim, ezeket használom:


- alverde iszapos arclemosó tonik

- oriflame teafás,rozmaringos hidratálókrém

- kifejezetten csak a pattanásokra pöttyintek aloe vera gélt

- garnier pure active bőrradír

- freeman agyagos, avokádós maszk.


A bőrradírt hetente kétszer, a többit naponta kétszer használom, reggel és este. A maszkot is heti kétszer, a bőrradír után. az aloe vera gélt pedig csak akkor, ha van pattanásom, és tényleg csak azokra rakok. Ja, meg van alterrás aloe verás nedves törlőm, ezzel a sminkemet szoktam letörölni, illetve ha napközben kizsírosodik, fénylik a bőröm, ez is nagyon jó, mattít, zsírtalanít.


Nekem ezek nagyon beváltak, azóta semmi gondom. Mindent a DM-ben szereztem be, kivéve az oriflames hidratálókrémet, azt netről rendeltem. ja, meg az alterrás kendőt a rossmanból. remélem, tudtam segíteni.

2013. jan. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én mióta sheavajat használok arcra, kókuszolajat testre egy darab pattanásom sincs!

Amikor vettem ezeket a pattanásra való kencéket, ha egy két nap nem használtam már jöttek a pattanások, viszkettem:(

Próbáld ki nézz utána én a mannaszappan.hu vettem.

2013. jan. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az oriflames krém tényleg nagyon jó! Felfedeztem kb 2 hete a fürdőszobában és azt használom :) Nem is értem, h felejthettem el, h van. Kijött rajtam egy két csúnyaság és szépen leszárította meg nyugtatta. Én használom még mellé ugyanezt a fajta szappant is. Nagyon sokáig elég és a 2 kijön kb 1000 Ft-ból. Mellette az avonos zöld bőrradírt használom.
2013. márc. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy pohár mézet keverj össze egy kanál fahéjjal, kend az arcodra, fél óra múlva mosd le. Csodát tesz, az összes mitesszeredet eltünteti.

Ha pattanásod van, lobogó forró vízbe márts bele egy tiszta ruhát, nyomd rám, majd kihűlésig hagyd rajta, ezután milliméterről milliméterrel, nyomás alatt tartva húzd el róluk a ruhát. Nyoma sem lesz :))

2013. márc. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!