Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon fontos, nem tudom, mi...

Nagyon fontos, nem tudom, mi ez a bőrömön, pattanásnak indult, segít valaki? Nagyon el vagyok keseredve!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Pár napja jött ki egy pattanásom, amit a többihez hasonlóan alkoholos vattával próbáltam meg kezelni. Eddig mindig nagyon szépen levitte a gyulladást fél/1 nap alatt, de most nagyon sokat rontott rajta! Sosem volt még hasonlóra példa, aki tud segíteni, mondja el, mitől lehet, és hogyan kezelhetném, hogy minél gyorsabban elmúljon?

Köszönöm!

Itt a kép: [link]



2013. jan. 10. 23:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász de gyorsan! Ez nem pattanás, de pontosabbat a doki fog mondani.
2013. jan. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod, elmegyek persze, csak gondoltam hátha addig valaki tud írni róla valamit, akinek már volt hasonló problémája
2013. jan. 11. 00:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Menj vele dokihoz!De pattanások ellen az is jó ha reggelente hideg vízzel megmosod az arcod tisztítja a pórusokat így nem képződik annyi faggyú a bőrődben és kevesebb pattanásod lesz.továbbá: [link]


[link]

2013. jan. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy furunkulus lesz! Semmi esetre se nyomkodd! Nézesd meg orvossal.
2013. jan. 11. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ez valami fertőzés, semmmi köze a pattanáshoz, menj orvoshoz, addig is kenegesd körömvirág krémmel.
2013. jan. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

A reggeli arcmosás minden napos nálam, és este is meg szoktam mosni. Mostanában nem is volt annyi pattanásom, most kijött egy, de higgyétek el, rendes pattanás volt. Nem nyomkodtam, egyből alkohollal akartam enyhíteni, erre ez lett... köszönöm mindenkinek, elmegyek orvoshoz.

2013. jan. 11. 09:47
 7/7 anonim ***** válasza:
az alkohol nem tesz túl jót. ne kenegesd vele. vegyél rendes bőrfertőtlenítőt és azzal fertőtlenítsd ha pattanás van.
2013. jan. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!