Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok! Colour b4?! Fontos!...

Csajok! Colour b4?! Fontos! Többi lent.

Figyelt kérdés

Szeretnék világosítani a hajamon. Olyan sötétszőke, ESETLEG ,,koszos" szőke hajra gondoltam...Sötétbarna hajamat (Palette) nemrég borzalmasan elrontották szőkítővel (drogériás:/), így rögtön utána be is lett festve ugyanúgy Palette-s sötétbarnával. Azóta eltelt már egy kis idő, a lenövésem nem látszik annyira (mert hasonló színű az eredeti hajam is) viszont a vége fele a hajam már inkább rézvörös (voltam régebben kb. 1-2 évig rézvörös is) Szerintetek merjem alkalmazni a Colour b4 extrát? Milyen színt kaphatok? Azt már tudom, hogy valamiért a magyar tájékoztatóban 30 percet írtak, holott az angolban 60 perc áll, de szerintetek használat után kell festeni rögtön? Szerintetek hogyan csináljam? Tippeket, véleményeket kérnék!:)

Köszi előre is:)


2012. dec. 28. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Még a nyár elején kipróbáltam. Közel 5 évig voltam fekete, előtt 2-3 hónapig vörös. 60 percet hagytam a hajamon, letakarva, ahogy kéri az útmutató. Mikor ránéztem rókavörös voltam (olyan színt szerettem volna), majd miután befejeztem az öblítést úgy is maradt. Folyamatosan sötétült vissza, néhány óra alatt visszaesett a hajam egy nagyon sötét árnyalatba. Azóta eltelt pár hónap, fakult a hajam sötétvörösre. Az eredeti hajszínem szőkésbarna volt. Nem ajánlom, mert: BÜDÖS, hetekig büdös maradsz és valahányszor víz éri büdös is leszel. Ez minimum 2-3 hét. Nekem annyiból vált be, hogy nem olyan vészes a hajlenövésem. Nem festettem át semmivel, az eredeti színemre vágyom most már. Aztán lehet nekem azért nem vált be, mert 1-2 naponta hajat mosok, hajmosás után közvetlen hajat vasalok és már hosszú ideje festettem a hajamat. Próbáld ki, de egy csipesz az orrodra nem fog ártani!
2012. dec. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ó:S hát akkor nem is tudom, hogy hogyan csináltassam:/

Én is arra gondoltam, hogy hogyha rajtam lesz egy órán keresztül a lemosás után a hajam vége nyilván iszonyatosan vörös lesz megint...bár nem vagyok benne biztos, mivel ugye az elrontott ,,hajszőkítésem" során mindenféle színben pompáztam, inkább a ,,szőke" dominált. Tényleg ennyire büdös? Olvastam sok helyen, hogy záptojás szaga van, na de én azt hittem, hogy csak addig, amíg a hajon van. Nem gondoltam volna, hogy utána is:S Bár mondjuk én is 2 naponta mosom a hajamat. Akkor azt mondod, hogy mivel sötétül vissza a haj fokozatosan a használat után rögtön festessem be? Köszi amúgy a válaszodat!:)

2012. dec. 28. 22:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!