Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok van akinek vannak...

Csajok van akinek vannak tapasztalatai?

Figyelt kérdés

Epilátorral rendesen le tudjátok borotválni odalent? Mert én borotvával egyántalán nem és még ki is pattogok. Tapasztalatok?

MediaMárkba lehet kapni? Mennyibe kerül kb?


2012. dec. 25. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Az epilátorral nem lehet borotválni. Ettől viszont nem pattogsz ki. De én ajánlom a kozmetikusnál való gyantáztatást.
2012. dec. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a lényeg, hogy a szőrt lehozza :)
2012. dec. 25. 18:35
 3/4 anonim ***** válasza:
az epilátor a nagyon kicsi szőröket nem húzza ki, viszont érezni a kezeddel, én először epilálok utána pedig leborotválom és így sima lesz
2012. dec. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én inkább intim gyantára járok kozmetikushoz. 2x próbáltam eddig epilálni ott lent, de egyszerűen nem bírtam. Nem is állt kézre, meg rossz is volt (pedig elég magas a fájdalom tűrő küszöböm - a gyantázást pl teljesen jól viselem).
2012. dec. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!