Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sos nagyon fontos (? )!

Sos nagyon fontos (? )!

Figyelt kérdés

Ki nöt egy patti az orr lyukam-hoz közel,piros is,és ha csak egy kicsit mosolygok is fàj!!:(

Nem tudom mit tegyek fele!

segitség


2012. dec. 20. 01:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Majdnem ugyanígy vagyok vele. Több mint egy hónapja kínlódok egy orrlyukamba nőtt pattanással. Kinyomni nem tudom, még gyufa végével sem férek hozzá úgy igazán. Eleinte nem mertem bekenni, hiszen a krémek csak táplálják egy egyre nagyobbra nő csak. Viszont annyira fáj, még orrot fújni sem tudok, hogy muszáj volt valamit csinálnom. Körömvirágkrémmel kenegetem, fáj így is még, de már nem annyira vészes. Csak elmúlik egy idő remélem...
2012. dec. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
kozmetikai tűvel meg kell bökni a tetejét óvatosan h kitudd nyomni. aztán neogranormonnal kend be az leviszi a gyulladást.
2012. dec. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!