Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olyan lányoktól kérdezném,...

Olyan lányoktól kérdezném, akik egyszer már megváltak hosszú hajuktól! Sokáig szántad rá magad a váltásra? Milyen hosszú volt és milyen lett, megbántad?

Figyelt kérdés
2013. jan. 9. 17:08
1 2
 11/16 anonim válasza:
nekem vállig érő volt,tüsire vágattam,kb. fél éve. hamar döntöttem,nem volt nehéz. mindenki szerint jól állt,de én csak ki akartam próbálni,most növesztem. vigyázz a fazonnal,a hosszúsággal, jól gondold át! én nem bántam meg,de kb. 4 hónapig minden nap kegyetlenül szenvedtem,mert ebben az átmeneti időszakban úgy néztem ki,mint Justin Bieber XD sokat csúfoltak,de már odavannak a külsőmért. szóval óvatosan a hajvágással, de nyugodtan légy bevállalós,ha jól állna! :)
2013. jan. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hátam közepéig ért és a vállamig vágtam vissza(még tavaly március környékén és most nőtt vissza ugyanarra a hosszúságra). Az évfolyamban mindenkinek ilyen nagyon szép hosszú haja volt akkor és alig vártam, hogy megnőljön. Az az egy érzés hiányzik, hogy olyan könnyed volt a fejem egy jó darabig :D Érezhető volt, hogy jó nagy adag hajtömegtől szabadítottam meg magam. Igazából nem nagyon volt nekem hosszú idő rászánni magam ugyanis töredezett, és annál igénytelenebb, ápolatlanabb látványt, hogy egy nőnek töredezik a haja nem nagyon tudok elviselni.
2013. jan. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Fenékig érőből lett vállig érő kétszer is. Nem bántam meg, de mindig visszanövesztettem, most megint fenékig érő :D Mindkettőnek meg van a varázsa, egyedül a félhosszú, lapockáig érő hosszt utáltam, nekem az olyan semmilyen :( Nagyon a végletek embere vagyok ilyen téren.

21l

2013. jan. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hát közepéig ért és én is amolyan victora becamesre vágattam le :) Nem bántam meg, mert akkoriban még növesztettem a hajam de olyan szinten el volt száradva hogy semmit sem nőtt, szóval most megint növesztem, de ezuttal rendesen ápolom is.
2013. febr. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Még alsós kisiskolás voltam, gyönyörű, combig érő szőke hajzuhataggal. Mindenki imádta, az összes felnőtt fésülgetni akarta állandóan. Aztán egyszer, fogalmam sincs, miért, anya elvitt fodrászhoz, aki levágta állig érőre. Nagyon sírtam - persze csak otthon, mert nem akartam megbántani a fodrászt- és azóta növesztem a hajam, kisebb-nagyobb vágások persze voltak, de nagyjából a hosszú hajra gyúrok. Most mell alá érő van, és szépségvitaminokat is szedek, hogy minél szebb legyen. :)

16/L

2013. júl. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Szia :) Fenék alá érő hosszú hajam volt, és 11 éves koromban úgy döntöttem, hogy levágatom. Vállig érő hajat vágattam magamnak .Nem bántam meg, most fenékig érő hajam van, és talán hát középig levágatom. Én jobban szeretem a hosszú hajat, de meg éri mást is kipróbálni !
2013. dec. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!