Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van valami módszer arra hogy...

Van valami módszer arra hogy egészséges legyen a hajam anélkül hogy kelljen levágni?

Figyelt kérdés
Növesztem és nem szeretném levágatni:(

2013. jan. 6. 20:23
 1/8 A kérdező kommentje:
bocsi *le kelljen vágni :DD
2013. jan. 6. 20:25
 2/8 anonim ***** válasza:
Én pakolást szoktam rá rakni, amitől selymes és csillogó lesz, de sok tördezetségmentesítő terméket is piacra dobtak.
2013. jan. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ápold rendesen. Hajtípusnak megfelelő minél természetesebb szerekkel. Ne árts neki festéssel, szárítással, vasalással, meg hasonlók. Én így csinálom, nem is kell sose vágni a hajamból, mert nincs semmi baja.
2013. jan. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egészségesebb a hajnak, ha mindig levágnak belõle 1 cm.Azt mondják, hogy jobban is nõ.
2013. jan. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát használok ricinusolajas pakolást attól utána 1-2 napig szép lesz.olyan sampont használok ami megfelel a hajtípusomnak de amikor hajat mosok utána alig tudom kifésülni pedig balzsamot is használok.:( vasalni, festeni nem szoktam.szárítás meg ilyenkor télen hogy csináljam hogy megszáradjon szárítás nélkül?
2013. jan. 6. 20:32
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

én is növesztem és ami nagyon jót tett neki az a revalid kapszula :D

dm rossman patika a beszerzési hely

hajra és körömre nagyon jót tesz én nekem 4 hónapos kúrától nagyon szépen nőtt és szép dús lett egészséges mint ahogy a körmöm is

2013. jan. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha alig tudod kifésülni hajmosás után,akkor a balzsammal van a gond, lehet keveset teszel, vagy nem hagyod, hogy elteljen a hatóanyag ideje.Azt is teheted, hogy hajmosás elõtt bekened olivaolajjal, hagyod rajta kb.10 percig és utána hajat mosol.Nagyon száraz lehet a hajad.
2013. jan. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Használj kifésülő sprayt. A túl sok, főleg a durva fésülés is árt. Használj töredezés elleni balzsamokat (nekem személy szerint erre a Wella pro series repair és a Pantene jött be, de ez egyénfüggő), ápold olajakkal, főleg a hajvégeidet. Szedj rá vitaminokat, anélkül mit sem ér az egész. És ne vasald, szárítsd.
2013. jan. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!