Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kerek archoz milyen hajformát...

Kerek archoz milyen hajformát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Az arcom nagyon kerek, picit hasonlit Selena Gomezére, az ajkaim teltek a szemem zöld, ha ezek számítanak valamit.. A befont, az elől-oldalt felcsatolt haj áll nekem a legjobban (sokak szerint). Valakinek valami ötlete hogy milyenre vágassam? Tudom, nem sok infó, de a hajam nagyon dús, ráadásul nagyon göndör az alja, meg szálkás is, és ha lófarokba fogom, akkor a hátam közepéig ér, ami nagyon rondán néz ki, főleg, hogy töredezett és göndör a vége, szóval minden felé áll:D 10-15 cm-t minimum vágatnom kell belőle.. Valakinek ötlet, hogy milyen formára vágassam? Képek is jöhetnek, Google-n én semmit nem találtam, pedig 2 napon át böngésztem.. (mielőtt valaki belinkelné:D)

Előre is köszönöm a segítséget! :s :)


2013. jan. 6. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem kerek archoz fufrus típus illik. Azok között keresgélj.
2013. jan. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

egy oldalas frurfu kéne neked ami hosszabban van hagyva de ha pici a homlokod akkor is legalább a közepes hosszúságban vágass és hagyd meg legalább váll alá a hosszúságát kiengedve

adj egy kis formát az arcodnak még :D vágj lépcsőzetes típust

2013. jan. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


kis keresési választék

2013. jan. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kerek archoz olyan frizura illik, ami optikailag hosszítja... azaz a hosszú haj frizurák, a közép hosszú még elmegy de rövid nem. A frufru akkor való ha magas valakinek a homloka, vagy épp az ideális fejformája van (fordított tojás - elég ritka)

Szóval hosszú hajban gondolkozz ...pl:.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2013. jan. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!