Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Póthaj felrakása. Valaki tud...

Póthaj felrakása. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Nagyon gondolkozom mostanában póthaj felrakatáson. Hosszú lenne leírni, hogy miért, de eléggé tönkre ment a hajam és le kellett vágni. Most váll alattig ér. Szeretném kipróbálni a póthajat, de bárhol keresek véleményeket, nem találok semmit arról, hogy melyik módszer a leg hajbarátabb. Tudom, hogy eggyik sem tesz igázán jót a saját hajnak, de mégis melyik az a módszer ami a legkevésbé látszik, húz meg ilyenek. Kinek mi a tapasztalata?

2013. jan. 5. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem tapasztalatom nincs, de egy fodrász ismerősöm azt mondta, a leghatásosabb az, amikor egy fonást készítenek az igazi hajadba, és arra rakják fel a póthajat. Minden más módszert lejárt, és nekem is ez tűnik a legjobbnak.
2013. jan. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos egyik sem hajbarát.De nem akarlak lebeszélni.Annyi biztos, hogy a ragasztásos meg varráros módszer tuti nem okés leírás alapján,mert leszedéskor majd kihullik a hajad,meg a ragasztó anyag oldója is tönkrevágja...Plusz ugye a hajtövedhez közel rakják a póthajat,szóval nem a vége törik le,hanem már a fejbőrközeli rész...


Esetleg ilyen felcsatolhatós tincseket nézz,én azt pl mindig kiakartam próbálni.Nem annyira tartós,de azért alkalmanként lehet használni.


Nekem alig nő a hajam,és állandóan törik,annyiszor lett már festve.Most elkezdtem vitaminokat szedni ami talán erősíti a hajam és segít picit.Egy próbát megér neked is.A hajfestést meg kerüld el :-)

Jó balzsamok,pakolások stb

2013. jan. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, csatosom van,de sehogy nem lehet úgy rakni a hajamba,hogy kinézzen valahogy! :( szeretnék mindenképpen póthajat, mert nyáron lesz az esküvőm és arra hosszú nem csatos hajat akarok, de addig még van időm kipróbálni melyik a leg esztétikusabb. De azt azért nem szeretném, hogy foltokban kihulljon a hajam. Ha rakatok fel és max 3 hónapig fent lenne, melyik módszer lehet, ami addig nem teszi tönkre a hajam?
2013. jan. 6. 17:22
 4/5 anonim válasza:
Nekem varrott is volt meg hőillesztéses is. A hőillesztésnél, teljesen tönkre ment a hajam, a varrott alatt pedig megnőtt, és csak a végéből kellett levágni mikor leszedtük. Varrott, ha mindenképp szeretnél. És a lenövésnél a visszavarrás is gyorsabb mint egy hőillesztésnél.
2013. febr. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Bár kezdek lemondani róla! Még meggondolom!
2013. márc. 1. 21:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!