Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak? (többi lent)

Mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés
a 14éves lányom olyan 10-és 20cm közötti póthajat szeretne csináltatni most kicsivel váll fölött van a haja...és nem tudom ,hogy megengedjem e neki vagy nem...szerintetek mit csináljak?

2013. jan. 4. 22:45
1 2
 1/12 eperke.65 ***** válasza:
42%
engedd de semmiféleképpen kreatinost mert ragad,roncsol...
2013. jan. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Alexandra0908 ***** válasza:
100%
Szerintem ne engedd meg neki.borzasztó drága,felesleges és mellesleg ronda is.összegubancolódik,ha kivasalja akkor elég és olyan mint 1 paróka,sok gond van vele..miért kellene már 14évesen természetellenesnek lennie?szépen kezdje el növeszteni...
2013. jan. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%
most attól a 10-20 cmtől nem lesz hosszabb a haja. az nagyon rövid póthaj. vagy dúsítást akar? akkor engedd neki, de csak a csatosat. meg vegye ki minden este, ne aludjon benne. az ilyen hőillesztett, ragasztott meg mittudomén milyeneket ne engedd.
2013. jan. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
engedd meg. íg legalább ő is tapasztalatot tud szerezni ilyen téren. lehet hogy később már egyáltalán nem fogják érdekelni a műhajak. meg aztán nem egy nagy dolog, csak szépen kell megcsinálni.
2013. jan. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

esetleg ilyen felcsatolhatósat, de másmilyet ne.

nagyon károsítja a hajat (gondolom nem szeretnéd, hogy a lányodnak erősen hulljon a haja), olvastam már olyat, aki megbánta. sokkal jobban jár, ha inkább növeszti.:)

2013. jan. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! a lányom már kis kora óta növeszti a haját(nagyon szép mézszínű hosszú haja volt) aztán 12évesen levágatta vállig én már akkor sem akartam mert sajnáltam a szép hosszú haját levágatni:) most meg hosszú hajat akar...:))de amúgy én is hasonlókat gondoltam ,hogy esetleg megengedem neki de csak csatolósat:)az még esetleg belefér egy 14éves lánynak:)
2013. jan. 5. 13:43
 7/12 mmano88 ***** válasza:

Szerintem is max a csatolósat.

Esetleg vegyél neki különböző pakolásokat, kencéket amiktől gyorsabban nő a haja, és szebb puhább is lesz tőle. (én pl. a ricinusolajat használom most erre. )

2013. jan. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszi!:) mindenkit felpontoztam!:)
2013. jan. 6. 15:24
 9/12 anonim ***** válasza:

Úristen!!!!


Könyörgöm egy 14 éves kislányból NE csináljunk már egy plázaribancot! FŐLEG NE a saját anyja!!!!Én 14 évesen sminkelni se mertem magam, nem hogy póthajakon gondolkodtam! Jó hogy nem tetováltatod vagy plasztikáztatod a 14 éves lányodat...gondolkozz már!!!!!

2013. jan. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszi a választ!:) én úgy gondolom ,hogy attól hogy veszek neki csatós póthajat még nem lesz plázacica SZERINTEM!:) nem olyan a lányom ,hogy több kg sminket rak magára még csak suliba se rak...és most megy majd gimibe és hosszú hajat szeretne:)
2013. jan. 11. 13:17
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!