Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Póthaj felrakása? Többi lent.

Hencike=) kérdése:

Póthaj felrakása? Többi lent.

Figyelt kérdés

Itthon magamnak szeretném felrakni a póthajam.

Szerintetek nagyon butaság lenne?

Tresszelt hajról van szó!

Van olyan oldal ahol van lépésről-lépésre leírása? Vagy videók ? Bármi jöhet .


2012. febr. 25. 23:44
 1/5 anonim válasza:
Szia én az enyèmet úgy oldottam meg hogy rendeltem az Afroline.hu-ról tressz csatokat hozzá felvartam őket és belecsatoltam a hajamba:-D
2012. febr. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

csatosat ajánlom.

Én feltudom magamnak rakni, de nagyon nehéz a varrásos magadnak, még másnak is, ha nem tudod, hogy hogyan kell. vegyél csatokat, nem károsítja a hajadat.

2012. febr. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi hogy írtatok ! :)

De csattosat nem szeretnék , mert akkor már rég olyanom lenne ! De azért köszi .

Második válaszoló nem tudnád nekem pontosan leírni?

2012. febr. 26. 14:12
 4/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok. hátö privibe összedobok valamit délután.

Deh magadnak nem tudod jól felrakni, én tanultam, és nekem se lett 100%-os, amikor magamnak csináltam. Fodrász (aki volt tanfolyamon) havi 10-ért felvarrja.

De röviden annyi, hogy sorokba rakod fel, feltűzöd a hajad felső részét, és a lent maradt részbe csinálsz egy kis csíkot francia fonásban, majd hozzávarrod a hajat a fonathoz. De otthon magadnak nem nagyon ajánlom. Keresek videót, ami elmagyarázza pontosan..hátha.. de bonyolult, magadnak szerintem a fonás se megy, én is sokat küszködtem vele. Délután jelentkezem priviben:) Szió:)

2012. febr. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi nagyon rednes vagy :)
2012. márc. 4. 14:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!