Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Növeszteni szeretném a hajamat...

Növeszteni szeretném a hajamat melyik szerrel lenne hatásosabb?

Figyelt kérdés

váll alatt kb. 3-4 cm hosszú hajam van és göndör (oldalfrufrum is van) szeretném megnöveszteni... csak nem tudom melyik lenne a legmegfelelőbb készítmény amivel egy kicsit rásegíthetnék a növekedésen mert magától nem nő semmit :/

hallottam erről a ricinus olajról

a revalid sampon-balzsamról és a kapszuláról (melyik a jobb a sampon vagy a kapszula?)

Biovanne

Hair Revall

Hairclinic

Varga Hajcseppek

melyik a hatásosabb, melyiket érdemes megvenni? (ezek mennyibe kerülnek?)



2013. jan. 3. 09:35
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Ricinusolajat ajánlom. Egy hatalmas üveggel kaptam belőle a patikában és kb. max. 300 ft volt. Teljesen természetes anyag, és amióta használom nem csak gyorsabban nő a hajam, de nincs is szükségem balzsamra. A többi készítményt nem próbáltam még amiket írtál, de szerintem a ricivel járnál a legjobban. A Revalid sampon meg balzsam iszonyatos árban van, egy sampon kerül 2000 valahány százba, a Biovanne kb. 1500, a többit meg nem tudom!
2013. jan. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A ricinus nekem nagyon nem jött be, de ez csak az én véleményem, sokaknak igen, tehát kipróbálni érdemes. Ami nekem most nagyon bejött, az a Varga hajcsepp, viszont ez elég drága (3000 Ft körül van egy üveggel). A Revalid dolgokat is szeretem, a Biovanne nekem nem sokat segített. Hair Revallt szedek most, az szerintem nagyon jó :)
2013. jan. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A hajnövekedést nem lehet gyorsítani, hiszen az genetika, ezek a szerek pedig nem képesek ezt módosítani, ez tévhit. Akkor segítenek, ha valami betegség, akármi miatt nem nő a hajad normálisan, de akkor meg menj vizsgálatra, ne kezdj öngyógyításba. A ricinusolajnak sose volt hajnövesztő hatása, mivel a fejbőrön eltömíti a pórusokat, ezzel a hajhagymáknak akadályt jelent csak. Ezért okoz hajhullást is. Olajat csak hajra szabad kenni, töredezés ellen jó, fejbőrre nem. Hajhullás elleni hajszeszek jók fejbőrre, ha valami gond van és ezért nem nő rendesen. Talán ezzel még nem árthatsz, mert természetes gyógynövényekből áll. Stella hajszeszt ajánlom, nem drága, DM-ben kapható. De ha baj van tényleg menj inkább el egy teljes kivizsgálásra. Havi 1 cm-nél ha kevesebbet nő a hajad az nem normális. Lehet vitamin hiány is, meg sok minden. Felesleges drága kapszulákat venni, a legtöbb esetben semmit nem segítenek.
2013. jan. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Táplálékkiegészítőkkel elvileg lehet. Ami giganagy dózisú vitamin csomaggal tudod.
2013. jan. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia! a töredezett,egészségtelen haj nem nő! ezért ha elvan törve mindenféle képpen egy nagyon kicsi vágást javasolok az ecetes vízes haj öblítéssel pedig meg tarthatod a hajad egészségét! Ha ezek nem válnak be akkor fordulj tabletákhoz,olajokhoz de ezektől könnyen hullhat a haj!!! soksikert
2013. jan. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

most vágattam a végéből...

de nagyon szeretném ha megnőne a hajam mert most elég szarul vágta le a fodrász és szeretném ha minél gyorsabban nőne

kiderült h ricinus olaj van itthon, talán azt kipróbálom...

köszönöm a válaszokat!:)

2013. jan. 4. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!