Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha hajberakatást csinálok...

Ha hajberakatást csinálok magamnak, akkor meg tudom növeszteni a hajmat (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Szeretnék hozzátodani a hajamhoz pár centit. Ha ezt megteszem, akkor az soha nem fog lejönni? Mert úgy terveztem, hogy ha elkezd nőni a hajam, akkor az igazi haj helyett a póthaj kezd el töredezni, és abból kell vágni, így az igazi hajam zavartalanul nőhet, addig, míg végül az összes műhajat kis részletekben levágatom, és csak az igai marad, ami addigra megnő.
2012. dec. 2. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Az hogy neked felraknak egy sor hajat az 2-3 hónap alatt lenő és le kell szedni... mellesleg nem a póthaj fog törni, hanem a sajátod akkor is, sőt még rosszabb lesz a póthaj miatt, mint anélkül lenne.
2012. dec. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkor hogyan tudnám megnöveszteni a hajamat? mire nő, addigra mindig vágni kell és mindig ugyan akkora, így pedig kezelhetetlen. Ha hosszabb lenne, jobban lehetne kezelni. Nagyon óvom, minden kencét rákenek, hogy jó legyen, szóval nem azért töredezik, mert nem vigyázok rá.
2012. dec. 2. 14:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Valami oka van pedig ha ennyire töredezik. Pl. vasalod? szárítod? Jó fajta sampont, balzsamot, pakolást, hajvégápolót használsz? Mellesleg ha növeszted akkor ne vágasd a hajad akkor sem ha töredezett. Vagy ha nagyon csúnya akkor magadnak vágd, tincsenként, csakis a töredezett részt. A fodrászt nem érdekli hogy te növeszted, ő mindig sokkal többet vág mint kéne.
2012. dec. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez így szép álom lenne. :D

Néhány havonta érdemes belőle vágatni, de akkor tényleg csak pár mm-t, és így lejön a töredezett vég, meg itt egy fodrásztól úgy hallottam, h ha frissen van vágva, akkor több levegőt kap és gyorsabban nő. Valami ilyesmi.

Nekem az segített még hogy felcsomózom a hajamat úgy hogy egyik része sem dörzsölődik a vállamhoz. Így megint csak nem töredezik.

2012. dec. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!