Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy kell szép hosszú hajat...

Hogy kell szép hosszú hajat növeszteni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném hogy hosszú hajam legyen. Most kicsivel a vállam alá ér. Az érdekelne hogy mivel és hogyan ápoljam hogy szép és dús is legyen.
2012. dec. 29. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
42%

Nekem hátközépig érő dús hajam van.

Hogy mit csinálj?

Ne vágasd le és ne vasald. Ennyi.

Lófranccal sem ápolom, megmosom hetente oszt cső. Nincs semmi titka. Békén kell hagyni.

2012. dec. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
78%
Mindig vágass egy kicsit a végéből hogy szép maradjon ( elég 4-5 havonta) mindenképpen ápold valamilyen balzsammal a végét de hajtípustól függ hogy milyen kell kérdezd a fodrászodat...nekem derékig érő hajam van...hét évet növesztettem szóval rengeteg türelem kell hozzá :-)
2012. dec. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
a típusának megfelelő ápoló kell mindenképpen, sampon, balzsam, hajvégápoló és néha hajpakolás. A fodrászod tud tanácsot adni, én is azokat a termékeket használom (fodrászkellékes), amit ő javasolt. Félévente szoktam vágatni, ősszel és tavasszal. Olyan fésűt használj, ami nem töri, és ne szárítsd forró hajszárítóval. Hajvasalót csak alkalmakra használj vagy sütővasat. Max. heti 2* mosd.
2012. dec. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hosszú, dús hajam van. 2-3 éve levágattam vállig érőre és visszanőtt hát középig. Tényleg jó, ha időnként kicsit vágatsz a végéből. Ne vasald, festesd stb. Nekem azt mondták genetika, hogy ilyen dús. De szedjél vitamint (Biovanne, Hairclinic)!
2012. dec. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Én is csak ugyanazokat mondhatom, mint az előttem lévők. A lényeg, hogy 3-4 havonta vágass egy kicsit a végéből, hogy ne legyen csúnya töredezett, mindig használj balzsamot és 1-2 hetente pakolást. Lehetőleg kerüld a hajvasalót, forró hajszárítást, szőkítést. És ilyenkor télen viselj sapit is, de hogy megfázzon a fejbőröd. Sok sikert!:)
2012. dec. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem mostanában hirtelen megnőtt: 2 hónap alatt kb. 8 centit! Ezt kezdtem el inni: [link]
2012. dec. 30. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Étkezz vitamindúsan, szedj vitaminkészítményeket, ha nagyon hullik a hajad, vizsgáltasd ki magad, hátha valami betegség miatt van. De szerintem a belső táplálás is nagyon lényeges. Kívülről pedig természetes dolgokkal ápold, nekem a ricinusolaj+tojássárgája kombó nagyon puhává varázsolta a hajam, néhány babahajam is nőtt, és szinte egyáltalán nem törik a vége. Vasalás, szárítás tilos.

Sok sikert a hajnövesztéshez :)

19/L

2012. dec. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!