Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szabad? Ha nem mik a következm...

Szabad? Ha nem mik a következményei? Krém vagy gyógyszer?

Figyelt kérdés
Ezen a héten elfogok menni bőrgyógyászhoz a pattanásaim miatt.. Ha írnak fel valam krémet vagy gyógyszert tényleg nemhasználhatok suli erejéig alapozót esetleg valami korrektort?Nagyon csúnya lesz úgy anélkül.. :-(

2013. jan. 2. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mit ír fel. Nyugodtan kérdezd meg tőle, hogy szabad-e használni mellette. Nekem pl. lemosókrémet és éjjeli gélt szokott felírni, azok mellett én simán szoktam alapozót használni. Viszont volt, hogy Zineryt ecsetelőt kaptam, amellett nem nagyon tudtam sminkelni, mert nem állt meg rajta az alapozó.
2013. jan. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát igazából a saját érdeked lenne, hogy elhagyd az alapozót, mert amíg használod úgysem fog helyrejönni miatta a bőröd.
2013. jan. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom, de annyira előítéletesek abban a suliban,félek a megaláztatástól..
2013. jan. 2. 15:55
 4/5 A kérdező kommentje:
alapozó mellett helyre tudott jönni az arcod?
2013. jan. 2. 15:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg.

Nekem legutóbb mondta is, hogy milyen alapozót használhatok mellette. De az ilyen drogériában kapható szarokat felejtsd is el. Viszont készülj fel, hogy az ára erősen 10ezer felett van egy jobb darabnak.

De a legtöbb krémen tényleg nem marad meg az alapozó, rondább leszel a lemorzsolódott, szétkent, foszladozó sminkkel, mint nélküle. Azt a pár napot bírd ki szerintem, a nagyon-nagyon csúnya foltokra tegyél egy kevés korrektort szerintem, utána meg jó esetben úgyis használ a szer. :D

Ha meg gúnyolnak, hadd tegyék, nem kell vele foglalkozni. Ők se tökéletesek, van szád, szólj vissza és kész.

2013. jan. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!