Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Roaccutan! Mennyi az esélye,...

Roaccutan! Mennyi az esélye, hogy a kúra abbahagyása után visszajönnek a pattanások?

Figyelt kérdés

Most tartok a 3. hónapban, elkezdett javulni az arcom, de nagyon félek, hogy vissza fognak jönni a nagy gyulladt gubicsok :(

A gyógyszer szedése előtt alapos vizsgálaton átestem (hormon, stb.) és minden totálisan rendben volt, ebből kifolyólag gondolom, hogy mivel nem belső oka volt nem fog visszajönni rám.

Szerintetek?



2012. dec. 26. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez ember függő. Viszont gyilkos szer.... A legtöbb országban már be van tiltva, erre lehet hat de egy csomo más problémát okoz gyakran.
2012. dec. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az én magánbőrgyógyászom nekem azt mondta, h eddig senkinél nem okozott nagy problémát, akinél ő ezt alkalmazta.
2012. dec. 27. 10:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem egy vendék panaszkodott már rá. Akinél gond van az nem a bőrgyógyászhoz megy vele vissza hanem vagy keres másikat vagy más orvos kezeli pl belgyógyász. Meg amugy is azt mond az orvos amit akar sajna:(
2012. dec. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1,5 evig szedtem,es tobbek kozott ez is hozzajarult a kronikus nogyogyaszati betegsegeim kialakukasaban.

Pedig az orvosno azt mondta akkor,hogy teljesen artalmatlan,es nem okozhat komolt problemakat.

Az arcomat,ami nagyon csunya volt es fajt is teljesen helyetette.

Amikor abbahagytam kezdett visszaterni az akne,aztan szedtem meg ket honapig orvosi utasitasra,es azota szep az arcom.

Csak egeszsegem nincs.

Ne szedd tul hosszu ideig,mert artani fog.

2012. dec. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A roaccutan csak a tuneteket kezeli.

Azt kell megtalalni,hogy melyik szerveddel van a baj.

Nekem a hormonegyensuly van felborulva.

Tul magas a tesztoszteron szint,az osztrogen is magasabb,a progeszteron nagyon alacsony,magas a cortizol,az osztrogen-progeszteron arany rossz,a d vitamin szint alacsony,magas az inzulin szint,es a glukoz sem alacsony,inzulin rezisztenciam van.

A veseim sem ugy mukodnek ahogy kellene.

Kronikus nogyogyaszati es hugyuti gyulladasaim,endometriozisom es pcosom van.


Nem artana nalad egy endokrinologiai,diabetologiai-3 pontos inzulin rezisztencia vizsgalat,stb

2012. dec. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!