Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rábíznátok a hajatokat egy...

Rábíznátok a hajatokat egy fodrásztanulóra?

Figyelt kérdés
Állítólag nagyon ügyes. És a mestere előtt készítené a frizurát.
2012. dec. 28. 11:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Én igen, de én srác vagyok, és szoktam kopasz lenni.

Szóval ha elrontaná lenyírnám nullással:)

Egyébként ha a mestere előtt csinálja, akkor biztosan próbálja majd a legjobbat kihozni magából.

2012. dec. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 D'a ***** válasza:
húúh én nem merném..:D még rendes fodrászhoz se megyek, mert volt amikor eléggé máshogy csinálta, mint ahogy szerettem volna..inkább magamnak vágok! :D
2012. dec. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Rábíznám, de csak azért, mert csak vágatni szoktam fodrásszal és a lehető legegyszerűbben, csak egyenesre a végét. Itt sok mindent nem lehet elrontani, maximum, hogy mennyit vágjon, de azt mindig előre megbeszélem a fodrásszal. Általában amennyit ő gondol, azt meg szoktam engedni.
2012. dec. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
nekem fodrásztanulo csinálta a hajmat és nagyon jo lett
2012. dec. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem fest és vág, akkor esetleg, de amúgy nem. Fodrászra sem bíznám a vágást és a festést, nemhogy tanulóra...
2012. dec. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én ismerek nagyon ügyes tanulólányt, ő csinálta már a hajamat, és más barátnőimét is, nagyon meg voltunk vele elégedve - pedig nem volt vele a mestere.
2012. dec. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A barátnőmét akár kettőre is xD
2012. dec. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Simán, ha úgy lenne.
2012. dec. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ.

Azért tettem fel a kérdést, mert fodrásztanuló vagyok... lassan hívhatom a modelleket a fodrász szalonba, ahol gyakorlaton vagyok.

Évek óta vágom és készítem el ismerőseim frizuráját otthon.


Viszont most, amikor élesben kellene csinálnom a mesterem előtt...senki nem vállalkozik rá. Nem tudom, hogy az ismerőseim nagy része miért hátrált meg. :)

Otthon bármikor, viszont a szalonba nem jönnek el. :s

2012. dec. 28. 14:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!