Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A ricinus olaj használata...

A ricinus olaj használata előtt be kell vizezni a hajat?

Figyelt kérdés
Tegnap nem vizeztem be és benne maradt az olaj ha hozzáérek ragadós egy kicsit, pedig sokáig öblítettem és mostam is.
2012. dec. 12. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát én nem szoktam. Sampon+balzsam nekem simán kihozza az olajat. Próbálj ki másik sampont :)
2012. dec. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Én nem szoktam, nem is gondoltam ilyen lehetőségre még.

Én is rendszeresen használom, heti 2x vagy 3y attól függ mennyi időm van de néha nekem is olajos marad, mindenkivel megesik. Esetleg használj 'erősebb' sampont, Fructist vagy Headen Schoulderst!

2012. dec. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kell bevizezni, mert a száraz haj jobban beszívja. Én is mindig így csinálom, és nem szokott bennemaradni a hajamban mosás után.
2012. dec. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kell bevizezni a hajat, szárazra ajánlják inkább, hatásosabb igy. Én mindig kétszer mosom, amikor elsőre akkor sok sampont teszek rá, másodszor meg inkább csak átöblitem hogy biztos ne maradjon benne olaj, igy még sosem volt hogy benne maradt volna :) 17/L
2012. dec. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
és kinek mennyire vállt be?:)
2012. dec. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem bevált, szerintem nőtt a hajam is, de nagyon szép puha is lett tőle.
2012. dec. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 eperke.65 ***** válasza:
ne vizezd be !nekem kiváló!szépen nő a hajam..annyi hogykorpás vagyok tőlle de elnézem mert nemannyira vészes:)
2012. dec. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!