Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A ricinus olaj tényleg ennyire...

A ricinus olaj tényleg ennyire jó?

Figyelt kérdés
Lécci írjátok meg a személyes tapasztalataitokat és azt is, hogy hogy, mikor (milyen sűrűn) és mennyit használtok illetve, hogy hány cm volt a változás :)

2012. dec. 9. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Kb két-három hete használom heti kétszer a hajamon, és bár a növés nekem nem annyira feltűnő, mivel nemrég csinálom, és mivel már így is a hátam közepéig ér a hajam, viszont számomra annyira hihetetlenül jó, hogy... hihetetlen. :D Sokkal puhább a hajam tőle és kezelhetőbb, nem kell naponta bele-belevasalnom, hogy egyáltalán ki merjek menni az utcára és ne legyen oroszlánsörényem minden reggel. Este fel szoktam tenni,hajgumival rögzítem fent, felteszek egy zuhanysapkát + kötött meleg sapit, sokkal kényelmesebb és biztosabb, mint a törölköző és így alszom. Remélem gyorsabban is fog nőni, de én már így is elégedett vagyok. általában 1 nagy kanál ricinusolajat használok + 2 nagy kanál olívaolajat, plusz egy tojásfehérjét. Ez az én hajamra neccesen elég.
2012. dec. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem tojásfehérjét, hanem tojássárgáját.
2012. dec. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A ricinus olaj egyik mellék hatása hogy a gyenge hajszálakat eltávolítja és újak nőnek helyette én kipróbáltam a hajam fele kihullott és úgyis maradt és nem csak nekem mert az egyik barátnőm is így járt. én most Bánfy hajszeszt használok + revalid-ot és ezektől újra helyre jött. de próbáld ki hátha neked beválik :)
2012. dec. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem nagyon bevált =D már 1. alkalommal is 1,5 -2 centit nőtt =D szemmel látható a változás =) heti 2x 3x használom és egész éjjelre rajta hagyom =)
2012. dec. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az én hajam alapjábavéve göndör. A minden napos vasalástól nagyon töredezett lett, nem nőtt semmit, ha mégis, akkor letört a vége.

Amióta használom a ricinus olajat azóta puha, egyenesebb, fantasztikus a változás! :) ha megtehetem, hetente kétszer használom, 2-4 óráig. Minden használat után mintha hosszabb lenne..:)

2012. dec. 10. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Huh..köszönöm a sok tapasztalatot, hozzászólást :) Igazából, már én is kipróbáltam egyszer-kétszer, de nem valami rendszeresen, csak, amikor az eszembe jutott és így nem láttam sok változást, csak max. annyit, hogy selymesebb és fényesebb lett tőle a hajam. De most már rendszeresen fogom csinálni ;)
2012. dec. 10. 17:19
 7/8 anonim válasza:
Én kb. 4 hónapja használom, és sokkal puhább, fényesebb, egészségesebb lett tőle a hajam. Viszont azt nem vettem észre, hogy gyorsabban nőne. Hetente egyszer szoktam feltenni, csak úgy magában, fóliával jól körbetekerem, és olyan 2-3 órát hagyom rajta.
2012. dec. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 eperke.65 ***** válasza:
én hetente 2x használom,nagyon töredezett volt a hajam most nemtöredezik, és Szemmel látható hogy mennyit nőtt:)
2012. dec. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!