Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez beválhat? Valaki használ...

Ez beválhat? Valaki használ ilyet? Karácsonyra venném ajándékba, de ha bóvli nem veszem meg?! Kép lent.

Figyelt kérdés

Valakinek lenne ezzel a termékkel személyes tapasztalata?

Létezik,hogy ez valóban hatásos?


Anyukámnak venném Karácsonyra, de ha nem ér sz.rt se,akkor nem adnék ki rá pénzt!

Tippek?


[link]



2012. dec. 10. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
még életemben nem hallottam ilyenről. azt, hogy mennyire lehet hatékony nem tudom megítélni. anyud helyébe nekem tetszene :) mindenképpen mosolyt csalna az arcomra
2012. dec. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Én se hallottam még róla! :)) Ezért lennék kíváncsi. Szerintem Anyukám is 100%,hogy örülne neki, csak a kérdés az,hogy valóban hatásos e,vagy ez is cifra nyomorúság?!
2012. dec. 10. 12:38
 3/7 anonim ***** válasza:
hajnövesztő?? Nehéz elhinni. De ha festeti a haját, akkor nem fog örülni, ha gyorsabban nő.
2012. dec. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ugyan kérlek. Ne legyél ilyen naív. Egy fésü, ami fényt ad ki magából nem fog hajat növeszteni. Ez lehetetlenség, csak egy kis józan ész kell hozzá.


Lehet mosolyogna rajta anyukád, de haszna nem lenne.

2012. dec. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos egy véleményem van az utolsóval..:( akkor kilőve...de akkor mi a fenét vegyek? :)
2012. dec. 10. 22:05
 6/7 anonim ***** válasza:

inkább valami normális könyvet.

ne dőlj be az ilyen parasztvakításoknak.

sosem vennék ilyesmit egyik családtagomnak sem.

2012. dec. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez semmit sem ér, ne vedd meg, hajat növeszteni nem ez fog. Anyukának jó ötlet lehet egy könyv- pl.valami szerelmes regény -, blúz, kesztyű-sál-sapka, pénztárca (piros, mert az magához vonzza a pénzt) :), táska, fülbevaló. De attól is függ, milyen anyukád stílusa.
2012. dec. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!