Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajkefe-kérdés, milyen kérjek...

Hajkefe-kérdés, milyen kérjek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy vaddisznósörte kefét, meg egy sima körkefét beszárításhoz. Ez utóbbi milyen anyagból, és mekkora átmérőjű legyen? Hol tudja megvenni a férjem, és mennyibe kerülnek? Tájékozatlan vagyok, most növesztem az eddig tüsi hajam :)
2011. dec. 1. 08:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Körkefe kérdésben nem tudok nyilatkozni, mert én nem használok ilyet. A vaddisznósörte keféből viszont mindenképp olyat vegyetek, ami 100% természetes, mert sokszor olyanokat adnak el ilyen címen, aminek fele nylon. Nem túl olcsók, az enyém 4500 forint volt. Ebből a boltból való, itt megbízhatók, hogy tényleg valódi szőrből készítik, nem műanyagból: [link]

Ha dús a hajad, akkor olyat vegyél, aminek minél hosszabbak a sörtéi. Én a leghosszabb szálút vettem, de így is 2 felé kell választanom a hajam, hogy átmenjen rajta, mert nagyon sok. :(

Ezeket a keféket leginkább a kifésülés után szokták használni, tehát nem a haj kibontására. Viszont ha nincs túl sok hajad és viszonylag egyenes, akkor ki tudod vele bontani, viszont ahhoz ne egy tömöttet, hanem ilyet válassz: [link]

Ha fésülés után szeretnéd használni, esetleg olaj eloszlatására, akkor ilyet szerezz be: [link]

Ez a cég vaddisznósörte körkeféket is árul amúgy.


Remélem nem zavartalak össze nagyon, és segítettem valamennyit. :)

2011. dec. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Rövid és nem olyan dús hajam van, most még a fülemig is alig ér. Fodrászkellékesnél nem tudja ezeket megvenni a férjem? Mindenképpen netről kell rendelni? És a körkefe is disznósörte legyen, vagy sima fém, kis gombokkal a végén?
2011. dec. 1. 14:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Körkefében is a szőr jobb, kevésbé árt a hajnak.

Hát, sajnos a netről sem lehet innen sem rendelni, csak felteszik, hogy mit lehet náluk kapni. :S

Én eddig fodrászkellékesnél csak egy helyen láttam. Nem tudom milyen gyakori náluk.

2011. dec. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!