Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Villámgyors hajnövesztő?...

Villámgyors hajnövesztő? Sziasztok ismertek olyan balzsamot, olajat, sampont amitől 1 héten belül akár 2-3-cm et nőhet a hajam? Vagy nekem az is jó amitől nagyon gyorsan nő! Nem szeretnék bogyókat szedni!

Figyelt kérdés
2012. dec. 9. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kell már szinte minden nap feltenni egy ilyen kérdést. Semmivel se tudod gyorsítani a haj növekedését, pláne nem ilyen szinten. Ha nem tudod kivárni, hogy hosszú hajad legyen, akkor ne növeszd meg.
2012. dec. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nincs az a csodaszer, amitől egy hét alatt ennyit nőne. Ez lehetetlen. Eleve tél van, ilyenkor alapból is lassabban szokott nőni az ember haja, a kevesebb vitamin és tápanyag miatt. Ha semmiképpen sem akarsz bogyókat szedni, akkor mindennap egy alma, egy répa és egy natúr joghurt egy nap. De egy B-vitamin komplextől semmibajod nem lesz, azt nyugodtan szedheted.

Megpróbálhatod a ricinusolajat, a Stella Vita hajszeszt a Bánfi termékeket, de akkor sem hiszem, hogy egyáltalán havonta ennyit nőne a hajad. Kivéve, ha alapból is gyorsan nő . Nekem ezekkel a praktikákkal nő másfél centit havonta, az alig 1 centi helyett.

2012. dec. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha nem tudod kivárni hogy megnőjön, akkor rakass póthajat, vagy ahogy fentebb írták ne növeszd meg.. semmivel (se bogyó se sampon se semmi) nem tudod felgyorsítani, csak ha póthajat rakatsz..
2012. dec. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem a ricinusolajtól nőtt gyorsabban =)
2012. dec. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó nekem is a ricinustól nőtt gyorsabban, 2,5-3 centit egy hónap alatt, de nem egy hét alatt. ha lenne ilyen csodaszer akkor mindenkinek egy év alatt bokáig érő haja lenne.
2013. okt. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

régi kérdés, de hátha valaki még idetéved. :)

Ricinusolaj pakolás hetente 2-3szor minimum 6 órára de én inkább egész éjszakára szoktam fent hagyni. Naponta(néha elfelejtem)egyszer dr. chen patika hair revall tea. Napi kétszer egy szem das gesunde plus hajvitamin(néha kombinálom ugyanilyen mennyiségben dgp q10 koenzim kapszulával) mindkettő a dm saját márkája. Ehhez napi egy omega3 kapszula. Ezt is ugyanonnan, gyanabból a márkából.Mindegyik "kiadós" adag és megéri az árát, még jobban mint a drága szépségvitaminok.A teát pedig 500 forint körül veszem.A kapszulák durván 2 hónapra elegek, te az 20 filter.

Ehhez napi fejmasszás, és lógatás és ami fontos RENGETEG tea.Főleg fekete vagy zöld.A folyadék önmagában is jó hatással van a hajnövekedése a teában levő koffein és antioxidánsok pedig méginkább.Na meg persze a megfelelő fehérjebevitel is fontos mert ugye a hajunk tiszta fehérjéből áll, így ha azt nem pótolod akkor nem is tud miből tovább nőni.

Tudom, hogy azt írtad, hogy nem akarsz bogyókat szedni, de ezek lényegében csak vitaminok és nálam beváltak.Most itt mindenki le fog húzni, hogy hazudok, de az én hajam heti 2,5-3 centit nő mostanában átlagosan. Tehát látványos.Remélem ha valaki elolvassa annak nyújtott némi segítséget. :)

(igazán látványos a második héttől lesz a változás amikor már a szervezeted is átáll kicsit, de akkor viszont igazán látványos lesz :))

2015. márc. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!