Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen minoxidil tartalmú...

Milyen minoxidil tartalmú hajnövesztő szerek vannak?

Figyelt kérdés

Mennyire hatásos?(Saját tapasztalat is..)

Hol lehet beszerezni?

Milyen mellék hatásai vannak?


...


Mit kell róla tudni?


2012. nov. 25. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. dec. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Személyes tapasztalatokat is várok..
2012. dec. 4. 17:47
 3/4 anonim válasza:
Nekem a minoxidil bevált, gondolom fiú vagy, én a vaterán szoktam venni 5%-os kirkland minoxidilt. Eleinte hozzá kellett szokjak, de tényleg megállította a hajhullásomat. Most ahogy látom kezdenek visszanőni a hajaim :) Kb 2000Ft egy havi adag, nem is halok bele..
2013. jan. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A minoxidil tartalmú szerek jelenleg a leghatásosabb, a legkevesebb mellékhatással járó és nem legutolsó sorban a legolcsóbb valóban hatásos hajnövesztő szerek.


Konkrét márkák közül én Kirkland Minoxidilt és Foligain P5-öt használtam és használok is jelenleg. Kb. ugyanannyira hatásos mindkettő. Annyi a különbség, hogy a Foligain kicsit olcsóbb.


Nekem szépen növesztett vissza a korona részen és elől a háromszögeknél is. Mellékhatást egyáltalán nem tapasztaltam. Viszont folyamatosan kell alkalmazni, különben visszaáll a használat előtti állapot!


Én innen szoktam rendelni:

[link]

2014. jan. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!