Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet megelőzni a...

Hogyan lehet megelőzni a töredezett hajvéget?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy le kell vágni, de mondjuk megelőzésképpen? Én annyira vigyázok rá, nem szárítom hajszárítóval, nem szárítom napon, nem kötöm össze, nem festem. Igaz a végében van még egy kicsi kb 5 cm szőke melír, amíg az le nem nő addig törni fog? Már minden pacsmagot rákentem, mégsem nő meg, csak a hátam közepéig:(:(:(:(:
2008. máj. 27. 13:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Szia! Na? Bevált a balzsam?
2008. jún. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
még csak kétszer használtam, de remélem beválik. Nagyon bízom benne.
2008. jún. 5. 20:12
 13/20 anonim ***** válasza:
Ha bevált akkor írj létszi! Mert nekem is kéne valami csoda hogy rendbe hozzam a hajam :)
2008. júl. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Próbáld ki nyugodtan, én adtam a kérdezőnek azt a tanácsot! Nem fogsz benne csalódi, ezt garantálom!
2008. júl. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Köszi :)
2008. júl. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Helló, kipróbáltam, azt a rózsaszín hajbalzsamot, úgy néz ki beválik, mert az utolsó vágás óta (1hónapja)még nincs töredezett hajszálam. Én úgy csinálom, hogy két hajmosás közt is morzsolok bele a végébe, és nem lesz zsíros tőle::):):):):
2008. júl. 3. 20:19
 17/20 anonim ***** válasza:

Na látod, megmondtam, hogy jó! Mint már mondtam, én ezt használom már 7 éve.

A lényeg, hogy mindig használd, minden hajmosásnál, és ha megszabadulsz a töredezett hajvégektől, utána garantáltan nem lesz több!

Örülök, hogy segíthettem!

2008. júl. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
akkor is hat ha mellette vasalja valaki a haját?
2008. júl. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, úgy még nem próbáltam, de ha vasalod, akkor ez a balzsam mindenféleképp enyhít majd azon, hogy töredezzen a hajad.

Na ezt jól megfogalmaztam...rem értetted... :)

2008. júl. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
értetem :)
2008. júl. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!