Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet megelőzni a...

Hogyan lehet megelőzni a töredezett hajvéget?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy le kell vágni, de mondjuk megelőzésképpen? Én annyira vigyázok rá, nem szárítom hajszárítóval, nem szárítom napon, nem kötöm össze, nem festem. Igaz a végében van még egy kicsi kb 5 cm szőke melír, amíg az le nem nő addig törni fog? Már minden pacsmagot rákentem, mégsem nő meg, csak a hátam közepéig:(:(:(:(:
2008. máj. 27. 13:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Nekem a Gliss Kur bevált, nagyon szeretem a pumpás hajregenerálóját, és vannak kifejezetten ilyen hajvégápoló pakolások, szerintem azok is jók.

Amúgy meddig akarod növeszteni? Egy hátközépig érő haj szerintem már így se semmi! :)

2008. máj. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Az előző oldalon találsz több kérdést is hajnövesztő témában, az egyiket történetesen én követtem el, és nagyon jó tanácsokat kaptam. :) Egyébként ugyanilyen problémám van, mint neked. A töredezett hajvég kapcsán nem tudok mit mondani mást, mint hogy néha le kell vágni. Én tegnapelőtt vágtam öt centit a hajamból, a szívem szakadt bele, de néha meg kell tenni... Nincs az a csodapakolás, ami megakadályozza a töredezést (a piacon kapható majdnem összes balzsam, pakolás, hajvégápoló szérum, stb. kipróbálása után merem ezt állítani).
2008. máj. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
KÖszi:) A gliss kur hajregenerálója az az, ami két komponensű és ilyen henger alakú a doboza? Vagy van más is? Amúgy még sokáig akarom növeszteni:D a fenekem alá ért, de én kis marha szőke melírt pakoltattam bele:S:S:S és visszatört előbb derékig, utána még följebb. Most úgy néz ki megállt a töredezés, legalábbis már nem 10 centiket kell levágni, hanem csak 2-3-t :(((((((((((((
2008. máj. 27. 15:29
 4/20 anonim ***** válasza:
Én az összekeverős GlissKur-ra gonoltam, nekem jó volt, bár az én hajam sajnos még csak éppen hogy éri a vállamat... :((
2008. máj. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

AZ én hajam majdnem a hátam közepéig ér és iszonyatosan töredezett amíg nem olvastam egy remek trükköt:

A hajvégedet kábé 5 cm hosszan márcsd bele jól hídratáló krémbe majd dolgozd el, hogy könnyebben beszívja. Ezekután hagyd 5 percet pihenni! Végül hajmosás!

De ami még nagyon hatásos nem csak töredezett hajra hanem annak megelőzésére is: a Dove folyékonyszabban! Remekül hidratálja a fejbőr és bármíly hihetetlen még a hajszálakat is: visszaadja a fényüket, és erősebbek lesznek tőle. De vigyázat! Közvetlen hajmosás után nem szabad fésülködni: a víz által felpuhított érzékeny bőr könnyebben elengedi a hajszálakat.

2008. máj. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Igen, ez a gliss kur-os hajápoló az az amit te is mondasz. Énis használom. Összekell rázni mielött használod. És ilyen rózsaszínes színe van, és marha jó illata.
2008. máj. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Szia.Én Varga Hajcseppeket használtam .Remek cucc.Kicsit büdi, olyan unicum szagú, de nekem helyrehozta a hajam.
2008. máj. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Vágatni, vágatni és vágatni! Körülbelül 2 havonta 1 cm-t.

Mielőtt megmosod a hajadat, fésüld ki és úgy mosd meg. Én több mint 7 éve használok egy hajbalzsamot, CSAK fodrász kellékesben lehet kapni, hennás hajbalzsam ( INSIGHT HENNA ) tégelyben van, rózsaszín és kb. 600-700 forint. Az a lényeg, hogy ne sajnáld a hajadra, rakj rá bőven és hagyd rajta legalább 5 percig, majd öblítsd le, de úgy, hogy ne teljesen, hanem egy kicsit maradjon "csúszós" a hajad!

Nem kell hinni az ilyen meg olyan csodaszerekben, ezt próbáld ki, nem fogsz benne csalódni, ezt megígérem.

Ja! A fésülködésről... MINDIG a hajad végénél kezd a fésülést és így haladj felfelé, így kevésbé töröd. Én évek óta így ápolom a hajamat és nem túlzok, olyan mint a tv reklámokban, és nem kell hozzá több ezer forint.

Ja, egyébként a Gliss Kur kétkomponensűt én is használom (ezt is 7 éve) meg a hajvégápolóját is.

Sok sikert, remélem segítettem!

2008. máj. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ja! Egyébként fodrász vagyok, ezt elfelejtettem hozzátenni!
2008. máj. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszi, ma beszereztem ezt a balzsamot, remélem nekem is beválik.
2008. máj. 30. 12:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!