Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » BB krém, káros lehet az én...

BB krém, káros lehet az én arcomra?

Figyelt kérdés
Vettem BB krémet és az van ráírva a tubusra, hogy negyven éves kor fölött ajánlott ilyen zöld csíkkal, biztos láttatok már ti is. Lesz tőle valamilyen problémám? 20 éves vagyok. Köszi elöre is. :)
2012. dec. 4. 21:45
 1/7 Quorra ***** válasza:
Igen, hirtelen 20 évet fogsz öregedni!
2012. dec. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha normális válaszhoz nincs meg az iq szinted,inkább húzd meg magad.:-)
2012. dec. 4. 22:16
 3/7 Quorra ***** válasza:
Ha neked annyira megfelelő az IQ szinted, akkor nem kérdeznél ekkora butaságot. Mégis mi a pıcsa bajod lenne tőle?! -.-"
2012. dec. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Quorra ***** válasza:
+lenne
2012. dec. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Gondolom nem hülyeségből írják rá, hogy melyik korosztálynak ajánlott! Azt gondoltam vannak itt nálam okosabb emberek, akik jobban értenek ehhez, mert ebben a témában nem vagyok otthon, de látom tévedtem. :) azért remélem valaki normális is fog írni...
2012. dec. 4. 22:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Az hogy egy korosztálynak ajánlják nem jelenti azt hogy a többinek káros. Ez egy krém, ott van rajta az összetétele, megnézheted... ha neked káros akkor mindenkinek az.

Egyébként melyik BB ilyen 40 fölötti? Nem is láttam még ilyet.

2012. dec. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem káros, csak elsősorban nem neked találták ki.
2012. dec. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!