Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A barnító krém káros? És ha...

A barnító krém káros? És ha igen mit okoz?

Figyelt kérdés
2010. márc. 15. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Undorító természetellenes foltos barnaságot okoz. Ez nem elég?
2010. márc. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nem káros.

És nem mindegyik foltos,és természetellenes.

Nekem a Xen-tan nagyon bevált.

2010. márc. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nem jó minőségűt veszel, akkor sárga és foltos leszel tőle..
2010. márc. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
kösz !
2010. márc. 15. 21:17
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
sok cukrot visz be a szervezetbe,pont ezért cukorbetegeknek nem is ajánlják. Ezenkívül roncsolja a sejteket az az anyag ami benne van. Plusz büdös is...
2010. márc. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
az utolsó ezt honnan vetted???
2010. máj. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

hogy honnan vettem: nézd meg ezt! Plusz kozmetikus vagyok,és tanultuk hogy cukorból áll az egész sz@r


[link]

2010. máj. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
de ég mindig egészségesebb mint a szoláriumozás és a napozás és ha valaki nem kenegeti magát állandóan barnító krémmel plusz testápoval hígítja akkor meg még egészségesebb mint bármely más barnítási módszer
2010. máj. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

De káros. Bőröregedést, és akár rákot is okozhat. Olvasd el ezt a cikket, nagyon érdekes. De tele van ilyennel a net, egyre többet lehet hallani róla, hogy mennyire káros.


[link]

2011. aug. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
az alumínium sók is károsak még is használják az emberek mivel a legtöbb izzadásgátlóban az van sőt van olyan h*lye ember aki megveszi a solutio antisudorica-t és azzal kenegeti magát! Napozni sem napozok szoliba sosem voltam és barnítóval sem fogom magamat kenegetni. Nem értem honnan jött ez hogy a barna bőr szép, de lehet most szép de irtó gyorsan fog öregedni, károsodni, bőr irritációk bőr betegségek léphetnek fel ami már ugye nem is olyan szép! Egészséges természetes bőrszín, nincs is attól szebb!
2011. aug. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!